Ювілейна Всеукраїнська військово-патріотична гра "Вояцький дух"

Ювілейна Всеукраїнська військово-патріотична гра "Вояцький дух" 13.08.2021

Ювілейна Всеукраїнська військово-патріотична гра "Вояцький дух"

ЗАПРОШУЄМО на щорічну Всеукраїнську військово-патріотичну гру "ВОЯЦЬКИЙ ДУХ", яка знову відбудеться в 169-му навчальному центрі «Десна» імені князя Ярослава Мудрого після карантинного року вже вп'яте.

Це унікальна мілітарна гра для патріотичного юнацтва, яке марить військовою службою і готова стати зі зброєю в руках на захист України. Ювілейна гра запланована на 16-19 вересня 2021 року для вихованців військово-патріотичних клубів, організацій, гуртків та роїв (віком 14-17 років).
Команда 6 осіб +1 дорослий керівник команди + 1 суддя (ОБОВЯЗКОВО).

Суддя від команди пройде попереднє онлайн навчання на семінарі "Військовий терен" та після практичного позитивного підтвердження своїх знань буде сертифікований. (подія:https://fb.me/e/1I2j5l2no)

Харчування, проживання і проведення заходу за рахунок організаторів (фінансування здійснює в рамках конкурсу проектів Міністерства молоді та спорту , відділу національно-патріотичного виховання).

Організатори:
громадська спілка"Всеукраїнське об'єднання військово-патріотичних організацій" в співпраці з командуванням Сухопутні війська ЗС України, Цивільно-військове співробітництво - CIMIC, Український державний центр національно-патріотичного виховання. Фінансова підтримка проєкту згідно конкурсу проєктів від Мінмолодьспорту (відділ національно-патріотичного виховання).

Заявка на участь команди
УМОВИ ГРИ  
ПЛАН ГРИ 

Керівник гри:
ТВО координатор ГС ВОВПО Пустовій Юрій Степанович (097) 480 70 95, yuriy_st@ukr.net

Секретар гри:
голова секретаріату ГС ВОВПО Топчій Наталія Іванівна (098) 958 36 30, vovpo.ukr@gmail.com


Повернення до списку