Майбутній воїн

Вже традиційно щорічно в фастівському клубі «Каскад» (ВОВПО) на День Збройних сил України проводиться військово-спортивне змагання «Майбутній воїн».

Вже традиційно щорічно в фастівському клубі «Каскад» (ВОВПО) на День Збройних сил України проводиться військово-спортивне змагання «Майбутній воїн». Це змагання цікаве, оскільки проходить за системою багатоборств і включає в себе декілька етапів. Тому часто в ньому приймали участь вихованці із інших клубів . Та в цьому році було організовано змагання для каскадівців різного віку, що стало приємною новинкою. Також прийняли участь і декілька юних джур із ЗОШ №5 міста Фастова.
На початку змагання згідно військових традицій був внесений державний прапор України та керівник клубу Юрій Пустовій привітав учасників. Він нагадав присутнім про історичні традиції вояцького виховання в Україні, про сучасних героїв, які боронять нашу країну від агресора. Він привітав з шістнадцятиріччям інструктора клубу Владислава Чередніченко вручивши подарунки від клубу і ВОВПО. Суддя Анатолій Голішевський нагадав учасникам правила туру з вогневої підготовки. Секретар змагання – Юлія Поліщук – провела реєстрацію, а Василь Чередніченко нагадав, як проходять інші етапи змагання. Після цього всі учасники розпочали боротьбу.
Кожна вікова група (5-7, 8-10, 11-13 та 14-16 років) показала свої окремі навички в елементах підготовки юних захисників України в таких етапах:
• Акробатична підготовка – це комплекс вправ , що поєднує біг на короткі дистанції, перекиди, перекати, переповзання зі різноманітною зброєю в руках;
• Фізична підготовка – це комплекс фізичних вправ (відтискання і згин тулуба за хвилину), підтягування на турніку, армреслінг з кожним учасником вікової категорії;
• Вогнева підготовка – це розбірка та збірка АКМ, метання «гранати» в ціль та стрільба із пневматичної гвинтівки по мішенях.
• Домедична підготовка – це індивідуальне накладання кровоспинного джгута на час і надання допомоги пораненому в зоні обстрілу.
• Рукопашна підготовка – це комплекс обмежених поєдинків (боротьба до падіння, бій в сліпу підручними засобами) з кожним учасником вікової категорії та прийоми самозахисту від нападника.
Протягом шести годин юні каскадівці змагалися і виборювали перемогу в кожному етапі. Батьки хвилювалися і вболівали за своїх діток, а ті з ентузіазмом боролися між собою та підтримували один одного. Дуже цікаво було споглядати за вихованцями групи укро-малюків. Особливо серед юнацтва кипіла боротьба на витримку і стійкість. Тому хочеться визначити Іру Міщенко (14 років), яка на рівних боролася з хлопцями, не зважаючи на свій невисокий зріст.
Також на цих змаганнях юнаки – Владислав Чередніченко, Максим Цюцюра і Валентин Кушнірюк -попрактикувалися в ролі суддів при виступах групи укро-малюків і молодшої групи клуба.
За результатами змагання кожен учасник отримав грамоту за найкращий результат в певному етапі і презент від клубу. За загальними результатами змагання переможні медалі та подарунки отримали:
• 5-7 років: І місце – Владислав Янківський, ІІ місце – Даша Паламарчук, ІІІ місце – Євген Цокол;
• 8-10 років: І місце – Олександр Дячук, ІІ місце – Данило Буднік, ІІІ місце – Владислав Лисенко;
• 11-13 років: І місце – Олександр Гладун, ІІ місце – Артем Дяченко, ІІІ місце – Олександр Кушнірюк;
• 14-16 років: І місце – Владислав Чередніченко, ІІ місце – Максим Цюцюра, ІІІ місце – Валентин Кушнірюк.
Керівництво клубу сподівається і надалі традиційно проводити такий захід не тільки для каскадівців, але і для юнацтва шкіл міста.
Керівник клубу Юрій Пустовій висловлює щиру подяку за допомогу в проведенні змагання всіх суддів і розуміння з боку батьків необхідності військово-патріотичного виховання дітей.

Попередні події

Всеукраїнський форум “Досвід мужніх України” 2021 року

Україна вже восьмий рік знаходиться в неоголошеній російсько-українській війні, має окуповані території і тисячі загиблих громадян, зокрема свох захисників. І восьмий рік питання національної безпеки і оборони є головним питанням держави.

Читати далі…

Читати далі