Молодіжний марш екологічної дії

З метою об’єднання зусиль молодіжних лідерів навколо локальних екологічних проблем та підвищення рівня знань про екологічні проблеми та шляхи їх подолання, енергозбереження та урбаністики ГО «ВПСК «Каскад» (ГС ВОВПО) спільно ГО «Соняшник» 26-29 липня в Тетіївському районі проводять «Молодіжний марш екологічної дії».

З метою об’єднання зусиль молодіжних лідерів навколо локальних екологічних проблем та підвищення рівня знань про екологічні проблеми та шляхи їх подолання, енергозбереження та урбаністики ГО «ВПСК «Каскад» (ГС ВОВПО) спільно ГО «Соняшник» 26-29 липня в Тетіївському районі проводять «Молодіжний марш екологічної дії». Учасники заходу молодь, яка займає активну громадську позицію і цікавиться створенням свого власного якісного та сприятливого для всіх мешканців життєвого середовища. Семінар-тренінг проводиться в рамках конкурсу проектів програм громадських організацій, який щороку проводить управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської облдержадміністрації.
Результатом заходу передбачається формування ініціативних молодіжних груп та їх навчання на тренінгах «Еко-логіка» та «Навчаємось у природи», розробка міні-проектів по усуненню локальних еко-проблем в своїх громадах, запровадження практики співпраці із депутатським корпусом громади з подальшими підготовкою та внесенням пропозицій до Програми соціально-економічного розвитку. Важливо впроваджувати культуру енергозаощаджування, шанування рідної землі, виховання почуття раціонального господаря у молоді та допомогати втілювати нові ідеї молодих лідерів щодо екологічного оздоровлення своїх громад, створення молодіжних еко-клубів, які будуть ініціювати нові проекти, запропоновані до спільної реалізації з іншими громадськими організаціями, вузами та місцевим самоврядуванням. Це, безумовно, посилить зацікавленість і обізнаність молоді щодо екологічної безпеки на території Київщини.

Попередні події

Всеукраїнський форум “Досвід мужніх України” 2021 року

Україна вже восьмий рік знаходиться в неоголошеній російсько-українській війні, має окуповані території і тисячі загиблих громадян, зокрема свох захисників. І восьмий рік питання національної безпеки і оборони є головним питанням держави.

Читати далі…

Читати далі