Обговорення плану дій МОН для реалізації Стратегії НПВ України

28 травня 2019 року відбулося засідання Ради з національно-патріотичного виховання дітей та молоді при Міністерство освіти і науки України для напрацювання плану дій до “Стратегії національно-патріотичного виховання”, затвердженої Указом Президента України #286/2019 від 18.05.2019 року.

28 травня 2019 року відбулося засідання Ради з національно-патріотичного виховання дітей та молоді при Міністерство освіти і науки України для напрацювання плану дій до “Стратегії національно-патріотичного виховання”, затвердженої Указом Президента України #286/2019 від 18.05.2019 року. В засідання прийняв участь і представник ГС ВОВПО – Юрій Пустовій, який лобіює питання військово-патріотичного виховання.
Спільним рішенням Ради було вирішено взяти за основу “Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді 2017-2020 роки”, затверджену розпорядженням Кабінету Міністрів України #743-р від 18.10.2017 року. На комісії розглянули пункти, які вже реалізовано і ті, які ще має бути допрацьовано. Комісія детально опрацювала Стратегію та внесла пропозиції до майбутнього плану дій.
Дуже позитивно, що до плану дій ввійдуть пропозиції від ГС ВОВПО стосовно створення освітніх центрів військово-патріотичного виховання та спільного проведення ряду військово-патріотичних проектів спілки.

Попередні події

Всеукраїнський форум “Досвід мужніх України” 2021 року

Україна вже восьмий рік знаходиться в неоголошеній російсько-українській війні, має окуповані території і тисячі загиблих громадян, зокрема свох захисників. І восьмий рік питання національної безпеки і оборони є головним питанням держави.

Читати далі…

Читати далі