Презентація проекту концепції ВПВ в Україні

11 червня відбулася зустріч заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергія Григоровича Кривоноса з громадськістю, експертами, представниками громадських організацій та активістів, що здійснюють діяльність у напрямку військово-патріотичного виховання.

11 червня відбулася зустріч заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергія Григоровича Кривоноса з громадськістю, експертами, представниками громадських організацій та активістів, що здійснюють діяльність у напрямку військово-патріотичного виховання. Захід відбувся з метою зміцнення обороноздатності держави, удосконалення напрацювання та концептуальних підходів в рамках дії Указу Президента України №200/2019 та реалізації рішень Ради національної безпеки і оборони України від 7 травня 2019 року «Про заходи щодо зміцнення обороноздатності держави» та є першим у циклі тематичних експертних громадських зустрічей за напрямками: військово-патріотичне виховання в Україні, територіальна оборона України та інформаційна безпека.
До участі в обговоренні долучилися більше 80 представників громадського середовища та учасників бойових дій, зацікавлених у створені ефективної, якісно працюючої системи військово – патріотичного виховання молоді. Були присутні представники Генерального штабу Збройних Сил України та Міністерства молоді та спорту України. Від спілки прийняли участь Юрій Пустовій та Наталія Топчій.
Першим виступив координатор ГС ВОВПО – Юрій Пустовій, який презентував проект концепції військово-патріотичного виховання. Цей проект три роки опрацьовувався Спілкою, постійно змінюючи деякі підходи і бачення. Але проект нарешті набув конструктивного вигляду і цьому значну роль дало долучення до спільної роботи активістів з військово-патріотичного виховання з деяких організацій («Рух СТО», «НСОУ Пласт», УДЦНПВКТУМ та клуб «Джура»).
Презентацію учасники зустрічі сприйняли позитивно, оцінили її стратегічний напрямок і запропонували свої пропозиції. Керівництво спілки радо прийме будь-які конструктивні пропозиції і сподівається, що буде створена експертна група при міжвідомчій робочій групі з підготовки пропозицій щодо зміцнення обороноздатності держави при РНБО України. І саме ця експертна група і опрацює всі ефективні моделі для створення нової дієвої державної Концепції ВПВ.

Текст проекту тут …

Попередні події

Всеукраїнський форум “Досвід мужніх України” 2021 року

Україна вже восьмий рік знаходиться в неоголошеній російсько-українській війні, має окуповані території і тисячі загиблих громадян, зокрема свох захисників. І восьмий рік питання національної безпеки і оборони є головним питанням держави.

Читати далі…

Читати далі