Заняття з вчителями

27 березня 2018 року за пропозицією методиста предмету “Захист Вітчизни” Подільского району міста Києва – Володимира Лисаченко був проведений ознайомчий п’ятигодинний семінар з військового рукопашу.

27 березня 2018 року за пропозицією методиста предмету “Захист Вітчизни” Подільского району міста Києва – Володимира Лисаченко був проведений ознайомчий п’ятигодинний семінар з військового рукопашу. Навчання проводив керівник ГС ВОВПО Юрій Пустовій разом з молодим інструктором з рукопашного бою Владиславом Чередніченко. Семінар складався з двох частин. В першій частині Юрій Пустовій поділився з колегами, що він викладає на уроках “Захист Вітчизни” по програмі військового рукопашу. Він навчив бажаючих вчителів необхідним елементам рукопашу, яким можна навчити учнів на уроках. В другій частині семінару він навчив деяким основним принципам захисту від погрози супротивником з ножем, що найбільше цікавило учасників.
Семінар пройшов швидко і в дружній обстановці.
ГС ВОВПО радо що допомогло небайдужим вчителям освоїти певні знання з військового рукопашу і на майбутне сподівається про плідну співпрацю в напрямку військово-патріотичного виховання учнівської молоді.

Попередні події

Всеукраїнський форум “Досвід мужніх України” 2021 року

Україна вже восьмий рік знаходиться в неоголошеній російсько-українській війні, має окуповані території і тисячі загиблих громадян, зокрема свох захисників. І восьмий рік питання національної безпеки і оборони є головним питанням держави.

Читати далі…

Читати далі