Схід і Захід разом

Схід і Захід разом 15.01.2016

Схід і Захід разом

В рамках акції "Схід і Захід разом", що організована «Всеукраїнським об’єднанням військово-патріотичних організацій»  для вихованців військово-патріотичних клубів із Луганської області, в місто Фастів приїхали близько тридцяти дітлахів. Це каскадівці із міста Сєверодонецька і юні десантники із міста Рубіжного, які живуть в межах прифронтової зони.
Вони на початку зимових канікул вперше відвідали Харків, потім Київ. І також завітали і до своїх побратимів - каскадівців Фастова. Для дівчаток і хлопців зі Сходу України каскадівцями було організовано екскурсію в краєзнавчий музей, в штаб місцевої Самооборони Майдану, до церкви Семена Палія та костелу Воздвиження Святого Хреста. Гостинно прийняли і накормили дітей смачним обідом в Центрі св.Мартіна де Поресс, де їм також показали чудовий театралізований вертеп молоді прихожани костелу.
Увечері  відбулася  зустріч між дітьми та юнацтвом із Сходу і Фастівського клубу «Каскад» в спортзалі на святковому тренуванні. Вони познайомились між собою, пограли в різні спортивні і традиційні українські ігри. До спортзалу також завітав і вертеп із молоді фастівської греко-католицької церкви, які порадували різдвяним дійством і незвичними колядками. Отець  Віталій провів невеличку оповідь про традиції Різдва, що викликало зацікавленість не тільки у гостей, а і у фастівчан.
На ночівлю дітей прийняли до себе родини клубу «Каскад», ГО «Самооборона Майдану Фастівщини», прихожани греко-католицької  та римо-католицької церков.  Дітлахам дуже сподобалось побувати в гостях у родинах, і вони зголосилися ще приїхати до Фастова. На наступний день гості поїхали назад до столиці, де їм організували екскурсію в Адміністрацію Президента і на зимові ігри в ВДНГ.
Керівництво СК «Каскад» щиро дякує в допомозі зустрічі луганських дітей першого заступника мера, місцевих перевізників, краєзнавчий музей, членів ГО «Самооборона Майдану Фастівщини», родини клубу «Каскад»  і прихожан греко-католицької та римо-католицької церков.  Особлива подяка настоятелю фастівського костелу от.Михайлу за організацію харчування дітей.


Повернення до списку