Змагання "Майбутній воїн" до Дня ЗСУ

Змагання "Майбутній воїн" до Дня ЗСУ 06.12.2020

Змагання "Майбутній воїн" до Дня ЗСУ

6 грудня для вихованців ГО «Молодіжний військово-патріотичний спортивний клуб "Каскад"» (ГС ВОВПО) відбувся військово-спортивний турнір "Майбутній воїн", присвячений Дню Збройних Сил України.
Незважаючи на пандемію, яка обмежує можливість повноцінно проводити будь-які заходи, тренерський склад клубу спільно з відділом фізичної культури та спорту Фастівського міськвиконкому змогли провести традиційне щорічне змагання для дітей в вікових категоріях: 6-8 років і 9-10 років та юнацтво 11-13 років. Були дотримані всі карантинні заходи, запобіжні міри та дотримання короткого терміну проведення змагання.
Учасники турніру змагалися тільки в індивідуальних етапах:
•    фізична підготовка – показ швидкісного виконання за короткий термін вправ на відтискання та «прокачування пресу», а для юнацтва ще і підтягування на перекладині;
•    стрільба – навики швидкісної стрільби за короткий термін часу з пістолетів «лазертаг»;
•    подолання імпровізованої смуги перешкод – виконання різних акробатичних вправ  та подолання елементів перешкод;
•    метання «гранат» - метання на точність тенісних м’ячів по мішені;
•    рукопаш – молодші вихованці демонстрували навики швидкісного нанесення ударів по груші, а юнацтво показувало навики захисту від озброєного автоматом супротивника;
•    «евакуація пораненого» - перетягування на швидкість «пораненого» товариша на певну дистанцію.
Переможці і призери отримали медалі і кубки від фастівського відділу фізичної культури та спорту, а учасники отримали презенти від МВПСК «Каскад».

Повернення до списку