Військово-патріотичні змагання в Кременчуку

Військово-патріотичні змагання в Кременчуку 07.12.2020

Військово-патріотичні змагання в Кременчуку

Громадське об’єднання «ОВЗС «Гвардія» (ГС ВОВПО) м. Кременчука до Дня Збройних сил України провело ряд заходів: військово-патріотичне змагання серед військово-патріотичних клубів і шкіл «Нащадки десанту» та військово-спортивний турнір Полтавської області серед громадських об’єднань ветеранів. Участь у змаганнях взяли команди учнів Хорольської гімназії,  учасники місцевої гри  «Сокіл (Джура)» та вихованці клубів Юних десантників із Хорола та Кременчука. Команди ветеранів: БО БФД «Ветерани війни та волонтери Хорольщини»,  ГО «ВПВС» «Кіборги» Глобинського РТЦК та СП, команда педагогів ОДЮК м. Кременчука та три команди від ГО ОВЗС «Гвардія» м. Кременчука – інвалідів війни,  учасників бойових дій й ветеранів Збройних сил.
Цьогорічні змагання відбувались за новим сценарієм. Учасники змагалися у стрільбі з пневматичної  гвинтівки,  розбирали та складали автомати,  метали макети гранат,  підносили боєприпаси до «переднього краю» та ще у безлічі інших активних вправах. Найбільше зацікавлення юнаків викликала гра у лазертаг та тактичні завдання.
Найкращі результати продемонстрували юнацькі команди Хорольської гімназії та Курінь ім.Д.Гуні ГО ОВЗС «Гвардія» (ВОВПО) м. Кременчука. ІІ місце посів гурт з  Клубу юних десантників та миротворців «Гвардія» м. Кременчука, на ІІІ місці – команда Клубу юних десантників ОДЮК м. Кременчука.  
Серед ветеранів:  І-е місце поділили ветерани ГО «ВПВС» «Кіборги» та учасники бойових дій ГО ОВЗС «Гвардія».  ІІ-е місце посіли команди ветеранів Збройних сил та інвалідів війни ГО ОВЗС «Гвардія», ІІІ місце за командою педагогів ОДЮК м. Кременчука.

Повернення до списку