Навчання ветеранів суддівству гри "Джура-Оборонець"

Навчання ветеранів суддівству гри "Джура-Оборонець" 25.01.2021

Навчання ветеранів суддівству гри "Джура-Оборонець"

   З 25 січня 2021 року розпочався цикл навчальних вебінарів «Військовий терен – Джура Оборонець» до Дня Героїв Крут, яке організувало  Міністерство у справах ветеранів України спільно з Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді та ГС «Всеукраїнське об'єднання військово-патріотичних організацій». 
   Це перший пілотний проєкт в Україні, на якому ветеранів підготують до роботи у складі суддівської колегії та оцінювання підсумкових етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у старшій віковій групі. Також до навчання долучилися волонтери, педагоги та представники громадських організацій, загалом близько ста осіб, 65 з яких - ветерани АТО/ООС.
    Учасників першого вступного вебінару привітав заступник міністра у справах ветеранів Олександр Терещенко, який зазначив, що національно-патріотичне виховання – сьогодні життєво важливий напрямок для нашої держави і саме учасникам бойових дій АТО і ООС потрібно передавати свій досвід, як військовий, так і життєвий.
   Навчання проходить спільно з Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді та ГС «Всеукраїнське об'єднання військово-патріотичних організацій». Саме практичний досвід спілки при проведенні Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Вояцький дух" був взяти за зразок для підготовки мілітарних етапів в підсумкових і фінальному етапів гри "Джура" для старшого юнацтва. Тому в вебінарах приймають участь четверо тренерів з ГС ВОВПО.
    Теоретичний онлайн-курс розрахований на 12 вебінарів, які учасники прослухають протягом січня-лютого. Надалі ветерани отримають сертифікати проходження теоретичного курсу підготовки до суддівства, а після практичного підтвердження своїх знань будуть першими в Україні, хто отримає суддівські категорії та зможуть долучитися до оцінювання підсумкових етапів військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у старших вікових групах.


Повернення до списку