Змагання ветеранів Полтавщини

Змагання ветеранів Полтавщини 13.02.2021

Змагання ветеранів Полтавщини

13.02.2021 відбулись змагання ветеранів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-річниці виводу військ з Афганістану в м. Глобино на базі Глобинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (РТЦК та СП). Колектив ГО ОВЗС «Гвардія» (ГС ВОВПО) м. Кременчука дуже радий, що підтримано та продовжено його ініціативу проведення відкритого військово-спортивного турніру Полтавської області серед громадських об’єднань ветеранів.
В змаганнях взяли участь команди ветеранів та учасників бойових дій з Хорольського та Глобинського районів, с.м.т. Градизьк, міста Кременчука (ГО ОВЗС «Гвардія» (ВОВПО) та Кременчуцької спілки ветеранів війни в Афганістану. Учасники змагань почули багато теплих слів та побажань від керівництва Глобинського району, військового комісара та керівників ветеранських організацій.
Змагання складались з таких етапів: стрільба з пневматичної гвинтівки, розбір-складання АК, ПМ, спорядження магазину до АК, метання учбової гранати. Незважаючи на складні погодні умови, учасники військово-патріотичного заходу мали чудовий настрій та спортивний азарт. Переможцями цього разу стали ветерани з Хорольського району.


Повернення до списку