Всеукраїнський військово-спортивний вишкіл "Щит і меч" 2021

Всеукраїнський військово-спортивний вишкіл "Щит і меч" 2021 25.07.2021

Всеукраїнський військово-спортивний вишкіл "Щит і меч" 2021

    З 16 по 25 липня 2021 р на базі громадської організації «Військово-патріотичний клуб «ФОРПОСТ» (ВОВПО Вінниччина) в с. Пороги Ямпільского району з метою сприяння військово-патріотичному вихованню юнаків та дівчат відбувся щорічний Всеукраїнський військово-спортивний вишкіл «Щит і Меч».
    В заході взяли участь 112 вихованців військово-патріотичних та спортивних організації з 14 областей України, а також інструктори, консультанти - учасники бойових дій з військових частин та громадських об’єднань, досвідчені фахівці своєї справи.
    В програмі табору було немало активностей військово-патріотичного спрямування, яким можуть позаздрити навіть деякі військові підрозділи:  відпрацьовувались заняття з подолання перешкод, з тактичної, вогневої, парашутно-десантної, тактико-спеціальної підготовки, основ військової топографії та цивільного захисту. Дуже цікавим виявилися тактичні заняття в умовах напівзруйнованого будинку та на тактичній смузі перешкод з використанням приладів зброї «лазертаг». Також був організований  марш-кидок до урочища «Карпова» з переправою вбрід річки Русави та з подальшим проведенням тактичних навчань.
    В часи дозвілля учасники з 14 регіонів мали можливість займатися на спортивному майданчику, спілкуватись біля багаття в колі друзів, переглядати художні фільми національно-патріотичної тематики.
    Під час таборування було організовано історично-просвітницьку роботу. Юні учасники вишколу відвідали музей - «Підземелля» Ямпільського районного козацького товариства «Подільська Січ» та музей українського побуту в с. Петращівка. Також здійснили екскурсію до с. Оксанівка, де ознайомились із історією села, цікавими фактами життя громади та посмакували домашньою випічкою. А 23 липня, відбулось покладання квітів до пам’ятників воїнам-ямпільчанам, які віддали своє життя за незалежність та територіальну цілісність України в зоні проведення АТО-ООС.
    На завершення вишколу «Щит і меч» були організовані особисто-командні змагання з проходження смуги перешкод по визначеним маршрутам відповідно до вікових категорій, а також особисті змагання з військово-прикладного багатоборства та загальної фізичної підготовки. Всі учасники заходу отримали від Міністерства молоді та спорту і сектору роботи з громадськістю Сил спеціальних операцій подарунки, поліграфічні вироби та сертифікати про участь у Всеукраїнському вишколі «Щит і Меч».
    За період вишколу, в умовах спеки та дощів, гартувань та тренувань, діти здружилися та зміцніли, набули навичок та умінь переносити тяготи польового табору, ознайомилися з мальовничою природою та традиційною гостинністю подільського краю нашої України!
    
    Звичайно такий потужний захід не може пройти без підтримки організацій, які не байдужі до військово-патріотичного виховання. І вишкіл пройшов вдало завдяки підтримки Міністерства молоді та спорту України спільно з департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації, та за сприянням Ямпільської міської ради, обласної організації «Товариства сприяння обороні України», 2-го відділу (м Ямпіль) Могилів-Подільського . районного центру
комплектування та соціальної підтримки, військової частини А2656,  ТОВ «Вольтаж» м. Вінниці, ВПК «Гвардія» м. Кременчук (ВОВПО), відокремленого підрозділу Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки» у Вінницькій області, громадської організації «Гідність нації» м. Вінниці та Ямпільського міського Будинку дитячої та юнацької творчості.


Повернення до списку