Меморандум про співпрацю з УДЦНПВ

Меморандум про співпрацю з УДЦНПВ 16.08.2021

Меморандум про співпрацю з УДЦНПВ

    Громадська спілка «Всеукраїнське об’єднання військово-патріотичних організацій» вже декілька років співпрацює з Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства та туризму учнівської молоді МОН України.
    За ці роки обидві організації активно розвивають сферу військово-патріотичного виховання в освітньому позашкільному середовищі, удосконалювали Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура»), зокрема мілітарний напрямок для старшої вікової категорії джур.
    Також Центр сприяв проведенню таких визначних заходів спілки, як інструкторсько-методичний семінар «Кузня захисників України» та Всеукраїнська військово-патріотична гра «Вояцький дух» для підготовленої молоді.
Спільно керівники обох організацій є членами багатьох дорадчих ініціатив з питань національно-патріотичного виховання, включаються в розробку державних нормативних актів, що сприятимуть розвитку військово-патріотичного виховання не тільки в громадському середовищі, а і в освітньому.
    Після багаторічної співпраці ГС ВОВПО і УДЦНПВ вже офіційно підписали меморандум про співпрацю і проведення спільних заходів та реалізації державної політики з національно-патріотичного виховання.
    Першою спільною справою стає залучення УДЦНПВ до реалізації проєкту ГС ВОВПО - Всеукраїнська військово-патріотична гра "ВОЯЦЬКИЙ ДУХ", яка запланована 16-19 вересня 2021 року і вп’яте пройде в 169-му навчальному центрі Сухопутних військ ЗСУ.

Повернення до списку