Суддівський семінар "Військовий терен - Вояцький дух"

Суддівський семінар "Військовий терен - Вояцький дух" 09.09.2021

Суддівський семінар "Військовий терен - Вояцький дух"

З 4 по 11 вересня 2021 року для всіх бажаючих був проведений вже другий в цьому році відкритий навчальний суддівський семінар  ГС «Всеукраїнське об’єднання військово-патріотичних організацій». Суддівський семінар «Військовий терен – Вояцький дух» направлений на  підготовку суддів з числа представників громадських об’єднань, освітніх закладів та спеціалізованих центрів до суддівської роботи на Всеукраїнській військово-патріотичній грі «Вояцький дух», яку щорічно проводить ГС ВОВПО для вихованців спеціалізованих військово-патріотичних клубів, організацій, гуртків, роїв та інших осередків в 169-му Навчальному центрі Сухопутних військ ЗСУ з метою формування оборонної свідомості та популяризації військової служби серед юнацтва.
Перший такий семінар в форматі циклу вебінарів був реалізований спілкою в співпраці з Міністерством у справах ветеранів при підготовці суддів до Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») взимку цього року - «Військовий терен – Джура-Оборонець». Учасниками цього навчання виступили впершу чергу ветерани російсько-української війни, а також активісти гри «Джура».
Основними учасниками цього семінару стали представники команд, які приймуть участь в Всеукраїнській військово-патріотичній грі «Вояцький дух» з 16 по 19 вересня 2021 року. За умовами підготовки суддів потрібно обов’язкова присутність на навчанні (вебінарах). Команда не буде допущена до участі в грі, якщо вона не буде мати одного суддю, який пройде цей суддівський семінар. Учаснику семінару, який пройде теоретичне навчання (на вебінарах), а потім пройде практичне підтвердження своїх знань безпосередньо на суддівстві гри «Вояцький дух» буде сертифікований, згідно вимог сертифікації суддів змагань військово-патріотичного спрямування.
Також радо віталися до участі в суддівському семінарі “Військовий терен – Вояцький дух” ветеранів війни (зокрема учасників бойових дій АТО, ООС) та ветеранів військової служби, які мають високий рівень військової підготовки.
ГС “Всеукраїнське об'єднання військово-патріотичних організацій” проводить детальний відбір суддів на військово-патріотичні ігри та змагання. Адже саме кваліфіковані фахівці своїм професіоналізмом з військово-патріотичного виховання та військової справи можуть мотивувати молодь бути готовими стати на захист України.  
Протягом трьох вебінарів будуть пройдені навання по суддівству наступних етапів гри:
1.    Творчий конкурс «Візитівка» (представлення команди)
2.    Фізична підготовка (підтягування і жим на брусах)
3.    Стройова підготовка
4.    Військовий рукопаш (захист від озброєного ворога)
5.    Стрільба з ПМ
6.    Стрільба з АК.
7.    Метання гранати в групу супротивника
8.    Обкатка танком з метанням ПТГ
9.    Розбирання-збирання АК на час в положенні сидячі на колінах
10.    Виживання (організація ночівлі підрозділу в лісі)
11.    Орієнтування на місцевості по карті
12.    Підрив об’єкта
13.    Контрзасадна підготовка
14.    Снайпінг
15.    Домедична допомога в умовах бою
16.    Психологічна смуга перешкод
17.    Саперна підготовка (виявлення мін на дорозі)
18.    Захоплення ворожого об’єкту (штаба)
19.    «Коректувальник» - цілевказання та радіодисципліна
20.    Знищення об’єкта з РПГ
21.    Тактичні дії підрозділу в бою
22.    Тактична гра "Сполох" (з використання лазертага)

Повернення до списку