Проекти ВОВПО

«ВОЯЦЬКИЙ ДУХ»

«ВОЯЦЬКИЙ ДУХ» - програма Всеукраїнської військово-патріотичної гри та військово-вишкільних таборів.

Рівень проведення: регіональний  та всеукраїнський.

Мета: навчання через засоби гри та перевірка навичок і здібностей серед вихованців військово-патріотичних клубів (організацій), гуртків та закладів освіти з військовим профілем в напрямку початкової військової підготовки, навиків виживання, фізичної загартованості та дій в екстремальних умовах. Вивчення героїчної військової історії України через використання в сценарії (легенді) змагання, гри чи табору відображення історичних подій та української героїки.

«КУЗНЯ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ»

«КУЗНЯ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ» - програма семінарів з підготовки інструкторів (виховників) по військово-патріотичному вихованню (ВПВ) дітей та молоді за єдиною програмою згідно Стратегії розвитку національно-патріотичного виховання України.

Рівень проведення: регіональний  та всеукраїнський.

Мета: перепідготовка інструкторів (керівників військово-патріотичних клубів) з багаторічним досвідом роботи та підготовка нових інструкторів (виховників) з національного військово-патріотичного виховання серед дітей та молоді за новітніми сучасними програмами початкової військової підготовки з використанням стандартів НАТО і сучасних реалій ведення війни. Проведення серед вищевказаних осіб широкої кампанії з просвітництва щодо української історії, самобутності, героїки, української ідентичності та розвитку неформальної освіти.

«ДОСВІД МУЖНІХ УКРАЇНИ»

«ДОСВІД МУЖНІХ УКРАЇНИ» - форуми, конференції та обговорення з питань популяризації, розвитку, удосконалення, підтримки та аналізу результативності військово-патріотичного виховання молоді.

Рівень проведення: регіональний  та всеукраїнський.

Мета: розроблення ефективної системи та моделі військово-патріотичного виховання дітей та молоді, втілення завдань і заходів програми національно-патріотичного виховання, узагальнення та обмін досвідом, поширення інформації про розвиток та стан впровадження концепції національно-патріотичного виховання в Україні, популяризація результатів роботи в сфері військово-патріотичного виховання молоді, консолідація зусиль діючих організацій у сфері військово-патріотичного виховання молоді.

Школа молодших інструкторів та командирів»

«Школа молодших інструкторів та командирів» - програма вишколів з підготовки лідерів молодіжного середовища в військово-патріотичних громадських ініціативах та в закладах освіти з військовим профілем. 

Рівень проведення: регіональний  та всеукраїнський.

Мета: підготовка активних командирів молодіжних груп та помічників (молодших) інструкторів по військово-патріотичному вихованню (ВПВ) дітей та молоді за новітніми сучасними програмами початкової військової підготовки з використанням стандартів НАТО і сучасних реалій ведення війни та згідно єдиної програми ВПВ згідно Стратегії розвитку національно-патріотичного виховання України. Проведення серед вищевказаних осіб широкої кампанії з просвітництва щодо української історії, самобутності, героїки, української ідентичності та розвитку неформальної освіти.