Досвід мужніх України

«ДОСВІД МУЖНІХ УКРАЇНИ» - форуми, конференції та обговорення з питань популяризації, розвитку, удосконалення, підтримки та аналізу результативності військово-патріотичного виховання молоді.

Рівень проведення: регіональний та всеукраїнський.

Мета: розроблення ефективної системи та моделі військово-патріотичного виховання дітей та молоді, втілення завдань і заходів програми національно-патріотичного виховання, узагальнення та обмін досвідом, поширення інформації про розвиток та стан впровадження концепції національно-патріотичного виховання в Україні, популяризація результатів роботи в сфері військово-патріотичного виховання молоді, консолідація зусиль діючих організацій у сфері військово-патріотичного виховання молоді.

 

Завдання:

·         Розробка на всеукраїнському і регіональному рівні концепції, системи та моделі популяризації і впровадження військово-патріотичного виховання дітей та молоді.

·         Обговорення можливостей та перспектив для вирішення проблем, які найчастіше зустрічаються під час роботи організацій, що працюють в галузі національно-патріотичних організацій .

·         Відпрацювання механізму комунікації представників організацій з різних регіонів між собою та з представниками органів виконавчої влади для результативного впровадження ідей та реалізації заходів.

·         Ознайомлення керівників військово-патріотичних організацій з новітніми методиками та системами роботи з молоддю.

·         Забезпечення інтеграції в напрямку національно-патріотичного виховання молоді учасників та ветеранів АТО, які займають активну громадянську позицію і прагнуть працювати з молоддю і ділитися бойовим досвідом.

·         Об’єднання зусиль учасників АТО з керівниками військово-патріотичних клубів в справі виховання молоді.

·         Моніторинг проведених програм та проектів за певний період з метою внесення пропозицій для максимально ефективного планування заходів на наступні роки.

·         Створення дієвої співпраці системи військово-патріотичного виховання дітей та молоді і системи територіальної оборони.

 

Вид заходу:

Загальний – розглядаються найпоширеніші питання з ВПВ, що виникають на обласному чи всеукраїнському рівні. Учасники – нові та діючі виховники (інструктори) з ВПВ, керівники ВП організацій, представники обласних та центральних органів влади, депутати, науковці та військові, ветерани ЗСУ, активісти національно-патріотичного виховання (НПВ).

Спеціалізований – розглядають актуальні 1-3 питання з ВПВ, що потребують детального обговорення на місцевому, обласному або всеукраїнському рівні. Учасники – діючі виховники (інструктори) з ВПВ, керівники ВП організацій, представники обласних та центральних органів влади, науковці та військові, ветерани ЗСУ, активісти НПВ.

 

Модель заходу:

Організаційний комітет заходу: керівник, спеціаліст з бухгалтерського обліку, модератор.

Термін: 1-3 денний захід

Кількість учасників: від 20 до 100 осіб

Вік учасників: від 18 до 60 років

Місце проведення: класи або аудиторії; актовий зал; достатня прилегла місцевість.

Місце проживання: наметовий або стаціонарний табір (санаторій); казарми військової частини.

Матеріальна база: оргтехніка (особливо відео проектор); фліпчарти або дошки; друковані або електронні навчальні матеріали.

Харчування: особисте приготування з наявним харчоблоком і персоналом; в закладах (підприємствах) харчування.

Транспортування: самостійне; доставка замовленим транспортом; компенсація самостійного транспортування.

Підсумкові елементи: відзнака про проходження заходу (диплом, значок чи нашивка); сувенір учасника (футболка з логотипом, плакат, книжка тощо).

Результат заходу: вирішення для даного регіону або для держави питань із залучення дітей та молоді до військово-патріотичного виховання, розробки новітних підходів до виховання молоді та залучення її бути готовими стояти на захисті цілісності і незалежності України, розробки єдиної програми та моделі з розвитку національного військово-патріотичного виховання дітей та молоді України.