Event Category: Всі події

Всеукраїнський форум “Досвід мужніх України” 2021 року

Україна вже восьмий рік знаходиться в неоголошеній російсько-українській війні, має окуповані території і тисячі загиблих громадян, зокрема свох захисників. І восьмий рік питання національної безпеки і оборони є головним питанням держави.

Читати далі…

Всеукраїнська військово-патріотична гра “Вояцький дух” 2021 року

Традиційно в 169-му Навчальному центрі Сухопутних військ ЗСУ «Десна» імені Ярослава Мудрого пройшла Всеукраїнська військово-патріотична гра «Вояцький дух» в період з 16 по 19 вересня 2021 року.

Читати далі…

Суддівський семінар “Військовий терен – Вояцький дух”

Суддівський семінар «Військовий терен – Вояцький дух» направлений на підготовку суддів з числа представників громадських обєднань, освітніх закладів та спеціалізованих центрів до суддівської роботи на Всеукраїнській військово-патріотичній грі «Вояцький дух» (проєкт ГС ВОВПО), яка щорічно проводиться для вихованців спеціалізованих військово-патріотичних клубів, організацій, гуртків, роїв та інших осередків з формування оборонної свідомості та популяризації військової служби серед молоді.
Читати далі…

Всеукраїнський військово-спортивний вишкіл “Щит і меч” 2021

З 16 по 25 липня 2021 р на базі громадської організації «Військово-патріотичний клуб «ФОРПОСТ» (ВОВПО Вінниччина) в с. Пороги Ямпільского району з метою сприяння військово-патріотичному вихованню юнаків та дівчат відбувся щорічний Всеукраїнський військово-спортивний вишкіл «Щит і Меч».

Читати далі…