5-й Всеукраїнський військово-патріотичний форум “Досвід мужніх України”

28-29 листопада 2020 року в Обухівському районі Київської області відбувся п’ятий Всеукраїнський військово-патріотичний форум “Досвід мужніх України” для громадських об’єднань військово-патріотичного спрямування.

28-29 листопада 2020 року в Обухівському районі Київської області відбувся п’ятий Всеукраїнський військово-патріотичний форум “Досвід мужніх України” для громадських об’єднань військово-патріотичного спрямування.
Формування оборонної свідомості, підготовка молоді до захисту України, громадське сприяння національній безпеці і оборони держави та співпраця громадських ініціатив з державними органами влади стали головними питаннями даного форуму. Захід був реалізований в рамках конкурсу проектів громадських об’єднань з національно-патріотичного виховання, що проводив відділ національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України. Сам проєкт був заснований і щорічно реалізується громадською спілкою «Всеукраїнське об’єднання військово-патріотичних організацій», яка є головним лобістом питання розвитку військово-патріотичного виховання в Україні.
Цього року було найскладніше провести форум «Досвід мужніх України», хоча бажаючих було багато прийняти в ньому участь. Адже декілька років поспіль форум проходить на високому рівні з великим залученням представників з різних регіонів. Та погіршення епідеміологічного стану захворюваності COVID – 19 на території України взагалі поставило під сумнів чи відбудеться захід. Лише завдяки співпраці секретаріату ГС ВОВПО і Міністерства молоді та спорту захід відбувся, хоча кількість учасників була дуже обмежена.
Представників різних військово-патріотичних та ветеранських організацій з понад чотирнадцяти областей України зустрілися з зацікавленими представниками цивільно-військового співробітництва ЗСУ, Міністерства у справах ветеранів України та Київської облдержадміністрації. Обговорювався стан та перспективи розвитку військово-патріотичного виховання в Україні, вирішення питання щодо визначення координуючого державного органу саме з питань військово-патріотичного виховання населення, втілення в життя пілотних проєктів популяризації військової служби серед учнівської молоді. Аналізувались заходи, які вдалося провести в 2020 році в умовах карантину, вирішувались питання організації заходів на 2021 рік та їх формат. Обговорювалися головні аспекти формування ідентичності і свідомості при роботі з молоддю та проблеми, які виникають в інституційній діяльності військово-патріотичних організацій. Проходило навчання по пошуку фінансової підтримки для проведення заходів.
Звичайно кожен учасник отримав не тільки цікаву інформацію та відповіді на деякі свої запитання, але і поліграфічну продукцію для створення іміджу заходу та популяризації його в подальшому. Два дні роботи пролетіли швидко, але деякі питання ще плануються обговорюватися на онлайн форумі, який буде відбуватися протягом зими.
Громадська спілка «Всеукраїнське об’єднання військово-патріотичних організацій» висловлює свою подяку Міністерству молоді та спорту України за фінансову підтримку вже ювілейного форуму «Досвід мужніх України». А також подяка небайдужим представникам виконавчої влади і української армії за участь в даному заході для налагодження співпраці з військово-патріотичними організаціями України.

Попередні події

Всеукраїнський форум “Досвід мужніх України” 2021 року

Україна вже восьмий рік знаходиться в неоголошеній російсько-українській війні, має окуповані території і тисячі загиблих громадян, зокрема свох захисників. І восьмий рік питання національної безпеки і оборони є головним питанням держави.

Читати далі…

Читати далі