Брифінг з питань національно-патріотичного виховання в Верховній Раді України

4 грудня 2018 року у Верховній Раді України народний депутат Віктор Кривенко – Голова Народного Руху України, член опікунської ради ПЛАСТу, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету і провідний політик – організував брифінг з питань національно-патріотичного виховання. На брифінг також був запрошений координатор громадської спілки «Всеукраїнське об’єднання військово-патріотичних організацій» Юрій Пустовій з виступом щодо свого бачення вирішення цієї проблематики.

4 грудня 2018 року у Верховній Раді України народний депутат Віктор Кривенко – Голова Народного Руху України, член опікунської ради ПЛАСТу, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету і провідний політик – організував брифінг з питань національно-патріотичного виховання. На брифінг також був запрошений координатор громадської спілки «Всеукраїнське об’єднання військово-патріотичних організацій» Юрій Пустовій з виступом щодо свого бачення вирішення цієї проблематики. В.Кривенка як політика цікавила дієва участь всіх запрошених на брифінг не як промовців, а більше як практиків. Тому зі свого боку Ю.Пустовій запропонував нещодавно розроблену стратегію ГС ВОВПО як ефективний варіант вирішення питань розвитку військово-патріотичного руху в Україні.
В цих та інших питаннях були спікерами: Віктор Кривенко (необхідність покращення НПВ в державі), Сергій Неділько (розвиток НПВ в галузі освіти і розвиток військово-патріотичної гри «Джура»), Сергій Хараху (необхідність аналітики результативності НПВ в прикордонних областях та стан викладання предмету «Захист Вітчизни»), Юрій Пустовій (стратегічні кроки вирішення питання розвитку ВПВ в державі та налагодження співпраці всіх небайдужих діячів та структур) , Віктор Овчаренко (залучення ветеранів російсько-української війни до ВПВ і їх реабілітація).
Відеозапис брифінгу можна переглянути на каналі YouTube Віктора Кривенка (https://youtu.be/hs-zvJNzR-4?t=562).

Попередні події

Всеукраїнський форум “Досвід мужніх України” 2021 року

Україна вже восьмий рік знаходиться в неоголошеній російсько-українській війні, має окуповані території і тисячі загиблих громадян, зокрема свох захисників. І восьмий рік питання національної безпеки і оборони є головним питанням держави.

Читати далі…

Читати далі