День захисника України на Вінниччині

14 жовтня, з метою військово -патріотичного виховання вихованці СК «БАРС», ВПК «ФОРПОСТ» (ВОВПО) та ВПГ «Сармат», дотримуючись умов карантину, взяли участь у святкуванні Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України, Дня українського козацтва.

14 жовтня, з метою військово -патріотичного виховання вихованці СК «БАРС», ВПК «ФОРПОСТ» (ВОВПО) та ВПГ «Сармат», дотримуючись умов карантину, взяли участь у святкуванні Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України, Дня українського козацтва. Вони провели показовий виступ де продемонстрували прийоми самозахисту, володіння зброєю, надання домедичної допомоги та транспортування умовно пораненого, спорядження магазину набоями (холостими), неповне розбирання та складання автомата з закритими очима, елементи туристичної підготовки: способи розкладання багаття, бухтування мотузки, в’язання вузлів.
Також вихованці поклали квіти до пам’ятників воїнам, які віддали своє життя за незалежність України в зоні проведення АТО, воїнам-ямпільчанам, які захинули в боях Другої світової війни, пам’ятника Богдану Хмельницькому та першому отаману Ямпільського районного козацького товариства «Подільська Січ» – Федору Сирітку.
Від бійців 3-го окремого полку спецпризначення всім дітям, які взяли участь в урочистостях, були вручені журнали- комікси про бойові дії на сході України.

(матеріали ВПК “Форпост”)

Попередні події

Всеукраїнський форум “Досвід мужніх України” 2021 року

Україна вже восьмий рік знаходиться в неоголошеній російсько-українській війні, має окуповані території і тисячі загиблих громадян, зокрема свох захисників. І восьмий рік питання національної безпеки і оборони є головним питанням держави.

Читати далі…

Читати далі