Десантні клуби на “Джурі – Десантник”.

На базі Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова з 10 по 14 травня відбувся Всеукраїнський вишкіл «Джура – десантник», який зібрав понад 200 учасників з різних областей України.

На базі Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова з 10 по 14 травня відбувся Всеукраїнський вишкіл «Джура – десантник», який зібрав понад 200 учасників з різних областей України.
Вишкіл «Джура-Десантник» спрямований на те, аби познайомити молодь із військовою справою та десантниками, показати військову службу зсередини та мотивувати учасників вишколу до вступу в майбутньому до лав Збройних сил України.
Юнаки й дівчата взяли участь у змаганнях, практичних завданнях у військових частинах та на полігоні, стріляли зі справжньої зброї, вивчали теорію та історію військової справи.
Своїми знаннями та досвідом із учасниками вишколу поділились військовослужбовці десантно-штурмових військ, курсанти і викладачі Житомирського військового інституту ім. С.П. Корольова, пластуни.
Учасниками заходу стали також військово-патріотичні клуби громадської спілки «Всеукраїнське об’єднання військово-патріотичних організацій» із Вінницької, Січеславської, Київської і Харківської областей. Вихованці клубів з задоволенням ознайомились із технікою та озброєнням десантників, бойовою армійською системою БАРС, навчально-матеріальною базою та музеєм військового інституту і іміста, а також випробували себе на смузі перешкод, в десантній підготовці, в стрільбі у електронному тирі і на полігоні, в домедичній та тактичній підготовці та ще в багатьох різних цікавинках від десантників.
Захід проводився управлінням національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської РОДА під патронатом Міністерства молоді та спорту України (відділ національно-патріотичного виховання).

Попередні події

Всеукраїнський форум “Досвід мужніх України” 2021 року

Україна вже восьмий рік знаходиться в неоголошеній російсько-українській війні, має окуповані території і тисячі загиблих громадян, зокрема свох захисників. І восьмий рік питання національної безпеки і оборони є головним питанням держави.

Читати далі…

Читати далі