Козацькі змагання для майбутніх вчителів

Козацьке багатоборство як один із засобів впровадження національної бойової культури.

Козацьке багатоборство як один із засобів впровадження національної бойової культури.
Вже вчетверте ГО “Козацька громада Миколаєва” в співпраці з “Асоціація учасників та інвалідів АТО”, “Родинне дерево Миколаєва” проводять змагання для студентської молоді Миколаївського національного університету ім. В. О. Сухомлинського, яке відбулося 25 травня 2019 року. На початку історії залучалися команди військовиків та ветеранів АТО. Також була спроба провести його у форматі свята із залученням виставок народних майстрів та виступів музичних колективів. Але зараз вже існує чітка структура саме у вигляді змагань з національно-патріотичною складовою із залученням студентів – майбутніх викладачів та педагогів. Під час заходу відбуваються показові з Бойового Гопака та володіння національною зброєю. Безпосередньо самі змагання проходять серед усіх кафедр університету за участі команд, які складаються із юнаків та дівчат. Цього разу була присутня суто жіноча команда, всередині якої були проведені індивідуальні змаги, і переможниці вийшли у фінал для боротьби у жіночих дисциплінах (бій на м’яких ножах та шаблях, “зніми шапку”). Також у хлопців були ще і суто чоловічі змаги -“перетягни підкову”, бій на м’яких списах.
Є індивідуальні та командні змагання. В залежності від кількості членів команди набирається відповідна кількість локацій, а від території- кількість командних змагань. Але організатори завжди можуть підлаштуватися під певну категорію учасників і змінити або додати умови у видах змагань, додавши інші дисципліни.

Попередні події

Всеукраїнський форум “Досвід мужніх України” 2021 року

Україна вже восьмий рік знаходиться в неоголошеній російсько-українській війні, має окуповані території і тисячі загиблих громадян, зокрема свох захисників. І восьмий рік питання національної безпеки і оборони є головним питанням держави.

Читати далі…

Читати далі