Круглий стіл з новітніх технологій в ВПВ

9 квітня 2019 року у Міністерстві освіти і науки України відбувся круглий стіл на тему «Нові інформаційні технології в управлінні національними проектами на прикладі військово-патріотичної гри «Джура»: практичні аспекти».

9 квітня 2019 року у Міністерстві освіти і науки України відбувся круглий стіл на тему «Нові інформаційні технології в управлінні національними проектами на прикладі військово-патріотичної гри «Джура»: практичні аспекти». В ньому прийняв участь і координатор ГС ВОВПО (член ГШ гри «Джура»), який детально вивчав можливості і перспективи використання запропонованих новітніх технологій та налагоджував зв’язки з військово-патріотичними організаціями та активістами.
Під час круглого столу його учасники обговорили ймовірність практичного застосування в освітніх процесах в Україні новітніх інформаційних технологій і систем управління. Причому саме тих технологій і систем, які використовують країни-члени НАТО. Їх представив виконавчий директор з розвитку бізнесу компанії Esri Нік Сазерленд. Його повідомлення стосувалося ArcGIS – як яд­ра геоінформаційної системи НАТО. Промовець навів конкретні приклади використання комплексних систем даних, включно з геопросторовою інформацією, в режимі реального часу у Франції, Німеччині, Кенії (під час перебування там медичного корпусу Великобританії).
Більш детально можна отримати інформацію на сайті “Світоч.in.ua” та на сайті газета “Світ” .

Попередні події

Всеукраїнський форум “Досвід мужніх України” 2021 року

Україна вже восьмий рік знаходиться в неоголошеній російсько-українській війні, має окуповані території і тисячі загиблих громадян, зокрема свох захисників. І восьмий рік питання національної безпеки і оборони є головним питанням держави.

Читати далі…

Читати далі