Круглий стіл з військово-патріотичного виховання Миколаївщини

27 травня пройшов круглий стіл “Військово-патріотичне виховання молоді : традиції, здобутки та перспективи співпраці” на базі Миколаївського національного університету ім. В. О. Сухомлинського за участі усіх кафедр.

27 травня пройшов круглий стіл “Військово-патріотичне виховання молоді : традиції, здобутки та перспективи співпраці” на базі Миколаївського національного університету ім. В. О. Сухомлинського за участі усіх кафедр. Запрошені гості – Гуссіді С. М. та Учень С.М. Модераторами виступили ректор Будак Валерій Дмитрович, проректор Дінжос Роман Володимирович, Параскун Сергій Миколайович, голова Координаційної ради з питань НПВ при Миколаївській ОДА, координатор ГС ВОВПО в Миколаївській області.
Можу відмітити високий професійний рівень залучених спеціалістів. Кожна кафедра надала свої напрацювання у напрямку національно-патріотичного та безпосередньо військово-патріотичного виховання. Були представлені наукові праці, методичні рекомендації, узагальнений досвід всеукраїнського рівня. Були заслухані пропозиції та бачення гостей круглого столу. Це на виході дає спільний план роботи по визначених напрямках та практичні тези для Координаційної ради, Обласної державної адміністрації, Міністерства у справах ветеранів. Затверджений протокол круглого столу- це вже дорожня карта з ВПВ молоді та населення, зміни в існуючій програмі та концепції

Попередні події

Всеукраїнський форум “Досвід мужніх України” 2021 року

Україна вже восьмий рік знаходиться в неоголошеній російсько-українській війні, має окуповані території і тисячі загиблих громадян, зокрема свох захисників. І восьмий рік питання національної безпеки і оборони є головним питанням держави.

Читати далі…

Читати далі