Кузня захисників України 9

З 29 листопада по 1 грудня 2019 року відбувся дев’ятий інструкторсько-методичний семінар «Кузня захисників України», що направлений на перепідготовку діючих і нових інструкторів з початкової військової підготовки і військово-патріотичного виховання.

В рамках співпраці Київського обласного молодіжного центру та Управління молодіжної політики і національно-патріотичного виховання Київської облдержадміністрації із громадською спілкою «Всеукраїнське об’єднання військово-патріотичних організацій» (далі – ГС ВОВПО) з 29 листопада по 1 грудня 2019 року відбувся дев’ятий інструкторсько-методичний семінар «Кузня захисників України», що направлений на перепідготовку діючих і нових інструкторів з початкової військової підготовки та військово-патріотичного виховання.
Основними учасниками заходу стали керівники і інструктори військово-патріотичних організацій (клубів) Київської області та керівники позашкільних гуртків, які на високому рівні займаються підготовкою шкільної молоді до захисту незалежності і територіальної цілісності України. Цей проект вже чотири роки впроваджує ГС ВОВПО в Київській, Хмельницькій та Миколаївській області як тематичні семінари.
Дев’ята «Кузня захисників України» мала на меті протягом трьох днів провести з тридцятьма учасниками виховні заходи і максимально надати практичних знань з володіння та поводження із автоматом та оволодіти основами тактики малих груп. Тому захід розпочався для учасників з відвідування музею про Другу світову війну в Україні та музею «Становлення української нації». Юрій Пустовій ознайомив колег з особливостями навчання молоді навикам володіння зброєю. А досвідчені інструктори з громадської організації «Українська тактика» протягом декількох годин надавали учасникам теоретичні і практичні знання з тактики. А на кінець семінару всі учасники показали набуті навики вже в тактичному відпрацюванні із використанням лазертагу.
Особливо приємно було бачити, як молоді помічники інструкторів намагаються освоїти нові знання і не поступаються своїм дорослим наставникам. Однак було сумно бачити, як колеги із галузі освіти, які повинні виховувати та навчати молодь основам початкової військової підготовки самі не готові приймати участь в практичних заняттях. Лише двоє представників освіти – Людмила Якіменська і Василь Норик пройшли повністю навчання і отримали заслужені сертифікати, як і представники громадських організацій.
Керівництво ГС ВОВПО висловлює вдячність Управлінню молодіжної політики і національно-патріотичного виховання КОДА, Київському обласному молодіжному центру і ГО «Українська тактика» за сприяння в проведенні даного заходу і небайдужість до вдосконалення знань серед виховників молоді.

Попередні події

Всеукраїнський форум “Досвід мужніх України” 2021 року

Україна вже восьмий рік знаходиться в неоголошеній російсько-українській війні, має окуповані території і тисячі загиблих громадян, зокрема свох захисників. І восьмий рік питання національної безпеки і оборони є головним питанням держави.

Читати далі…

Читати далі