Київський обласний етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри “Вояцький дух”

З 10 по 12 жовтня на військовому полігоні “Дівички” пройде Київський обласний етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри “ВОЯЦЬКИЙ ДУХ”.

З 10 по 12 жовтня на військовому полігоні “Дівички” пройде Київський обласний етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри “ВОЯЦЬКИЙ ДУХ”.
Проект ГС “Всеукраїнське об’єднання військово-патріотичних організацій” проводиться для команд військово-патріотичних клубів, позашкільних ВП гуртків та роїв джур (віком 14-17 років). Команда 6 осіб юнацтва + керівник.

Головний організатор заходу – ВПСТК “Боривітер” (координатор ВОВПО Київщини Ломако Євген) при підтримці керівництва ГС ВОВПО.

Мета: навчання через засоби гри та перевірка навичок і здібностей серед вихованців військово-патріотичних клубів (організацій), гуртків та закладів освіти з військовим профілем в напрямку початкової військової підготовки, навиків виживання, фізичної загартованості, військової підготовки та дій в екстремальних умовах.

Завдання:

· Популяризація серед дітей та молоді військово-патріотичного виховання та готовності захищати цілісність і незалежність України зі зброєю в руках.

· Формування національно-патріотичного духу, пошани до героїзму захисників України та ствердження приналежності до української молодої патріотичної спільноти.

· Відбір найкраще підготовлених вихованців військово-патріотичних організацій для їх участі в всеукраїнському етапі гри.

· Перевірка підготовленості дітей та молоді в напрямку початкової військової підготовки, виживання, фізичного і морально-вольового загартування.

· Спонукання юнацтва щодо прояву командного духу та визначення лідерських здібностей у молодого покоління.

· Здруження учасників проекту між собою для поширення комунікації між молоддю Київщини.

· Поліпшення фізичної та психологічної підготовленості допризовної молоді за стандартами НАТО і бойового досвіду АТО і ООС.

Також запрошуються представники освіти (вчителя предмету “Захист Вітчизни”, керівники ВП гуртків тощо) для проходження практичної підготовки суддівства в напрямку гри “Джура Оборонець”.

Контакти: 063-389 9153 Євгеній Володимирович Ломако
098-958 3630 Наталія Іванівна Топчій

Попередні події

Всеукраїнський форум “Досвід мужніх України” 2021 року

Україна вже восьмий рік знаходиться в неоголошеній російсько-українській війні, має окуповані території і тисячі загиблих громадян, зокрема свох захисників. І восьмий рік питання національної безпеки і оборони є головним питанням держави.

Читати далі…

Читати далі