Київський обласний молодіжний форум

18 грудня в Конференц-Холі (м. Ірпінь) відбувся Київський обласний молодіжний форум.
200 учасників з усієї Київщини приїхали, аби підвести підсумки молодіжної роботи у 2018 році, обмінятись досвідом та поговорити про перспективи подальшої співпраці.

18 грудня в Конференц-Холі (м. Ірпінь) відбувся Київський обласний молодіжний форум.
200 учасників з усієї Київщини приїхали, аби підвести підсумки молодіжної роботи у 2018 році, обмінятись досвідом та поговорити про перспективи подальшої співпраці.
Організатори заходу: управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації та КЗ КОР «Київський обласний молодіжний центр».
Офіційна частина форуму розпочалась з вітальних слів в.о. Ірпінського міського голови Анастасії Попсуй та заступника Міністра молоді та спорту України Олександра Яреми.
Начальник управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання КОДА Марина Попатенко презентувала діяльність управління за 2018 рік. Зокрема, було підведено підсумки щодо двох обласних конкурсів проектів. В рамках конкурсу у сфері молодіжної політики було профінансовано 15 проектів-переможців на суму 1 млн грн.
Щодо конкурсу у сфері національно-патріотичного виховання – тут було 14 переможців, проекти яких профінансовано у розмірі 922, 42 тис грн.
Також були представлені громадські ініціативи, які прийняли участь в реалізації проектів і показали свою ефективність. Так громадську спілку «Всеукраїнське об’єднання військово-патріотичних організацій» представляли координатор – Юрій Пустовій та голова секретаріату – Наталія Топчій. Були продемонстровані фільми про військово-патріотичні і молодіжні проекти 2018 року, які реалізувала спілка. Юрій Пустовій для учасників розповів про обєднання і про проведену роботу і перспективні проекти. Гості цікавилися методичними розробками спілки та участю в проектах.
Від ГС ВОВПО і ГО «МВПСК «Каскад» було вручені подяки за підтримку проектів Київському обласному управлінню молодіжної політики і національно-патріотичного виховання в особі Марини Попатенко.
Після детального звіту про виконану роботу, розпочалась панельна дискусія «Відповідальна молодь Київщини. Тут і зараз». Під час цього блоку були представлені результати та рекомендації подальшої співпраці.
Далі перейшли до наступного обговорення – сучасних напрямків молодіжної роботи. Зокрема, говорили про актуальність створення молодіжних центрів, програму «Молодіжний працівник», ініціативу «Джем-толока» та участь молоді у прийнятті суспільно важливих рішень.
Останнім блоком в рамках форуму стала робота в групах за напрямками:
• Національно-патріотичне виховання
• Механізми включення молоді до прийняття рішень
• Молодіжна інфраструктура, розвиток молодіжних центрів
• Кращі практики молодіжної роботи (відповідно до інтересів молоді організатори підготували такі секції: культура, неформальна освіта та екологія)
Багато підсумків підведено, ще більше – нових планів та перспектив.

Попередні події

Всеукраїнський форум “Досвід мужніх України” 2021 року

Україна вже восьмий рік знаходиться в неоголошеній російсько-українській війні, має окуповані території і тисячі загиблих громадян, зокрема свох захисників. І восьмий рік питання національної безпеки і оборони є головним питанням держави.

Читати далі…

Читати далі