Літні польові табірні збори

23 по 30 червня 2018 року в с. Дмитрівка (біля м. Кременчук Полтавської області) на базі спортивно-оздоровчого комплексу “Супутник” пройшли регіональні літні польові табірні збори присвячені 26-ій річниці миротворчих сил України.

23 по 30 червня 2018 року в с. Дмитрівка (біля м. Кременчук Полтавської області) на базі спортивно-оздоровчого комплексу “Супутник” пройшли регіональні літні польові табірні збори присвячені 26-ій річниці миротворчих сил України. Головним організатором даного проекту виступила ГО “Гвардія”(ВОВПО) при підтримці керівництва міста Кременчук.
В зборах прийняли участь вісім команд з Полтавської, Дніпропетровської, Кропивницької, Харківської та Київської областей.
В таборі для учасників були проведені цікаві заняття з військової підготовки: зброєзнавство, тактика, стрільба, штурмовий альпінізм, військовий рукопаш, орієнтування, парашутна справа, такмед та нічний розвід рейд. Також з дітьми проводилися різноманітні інформаційні і освітні заходи з національно-патріотичного виховання.
Умови проведення табору були на високому рівні і атмосфера була дружньою, що сприяло в згуртуванні учасників між собою і налагоджуванні дружніх відносин та подальших зв’язків між дітьми.

Попередні події

Всеукраїнський форум “Досвід мужніх України” 2021 року

Україна вже восьмий рік знаходиться в неоголошеній російсько-українській війні, має окуповані території і тисячі загиблих громадян, зокрема свох захисників. І восьмий рік питання національної безпеки і оборони є головним питанням держави.

Читати далі…

Читати далі