Нарада з НПВ в Мінветеранів

Націонал-патріотичне виховання є одним із пріоритетних напрямків роботи державних органів в сучасній Україні.

Націонал-патріотичне виховання є одним із пріоритетних напрямків роботи державних органів в сучасній Україні. І ефективний його розвиток планує проводити новоутворений центральний орган влади – Мінветеранів. З ініціативи координатора ГС ВОВПО Юрія Пустовія при повній підтримці заступника Міністра у справах ветеранів Олександра Терещенка 30 травня відбулася нарада заступника Міністра на тему розвитку націонал-патріотичного виховання (НПВ) та військово-патріотичного виховання (ВПВ), особливо серед дітей та молоді, із залученням ветеранів у цей процес. В цій нараді прийняли участь представники громадських організацій, які займаються даним напрямком і мають відповідний досвід.
Під час наради Юрій Пустовій розповів про можливі напрямки залучення ветеранів до НПВ і ВПВ в Україні: залучення ветеранів до розвитку і ефективного впровадження серед учнівської молоді виховної програми та військових спеціалізацій Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура»; створення ресурсних освітніх військово-патріотичних центрів, в яких би ветерани працювали як вчителі з військової освіти або фахові інструктори з початкової військової підготовки (ПВП); створення умов, курсів з підвищення кваліфікації, перепідготовки для тих, хто захоче працювати з дітьми та підлітками, що дадуть можливість отримати сертифікат і, відповідно, дозвіл працювати виховниками гри «Джура» та в оздоровчих таборах, вчителями з військової освіти або інструкторами з ПВП.
Учасники наради домовились про ініціювання створення робочої групи з питань розвитку націонал-патріотичного та військово-патріотичного виховання, до якої планується долучити представників дотичних Міністерств, представників силового блоку та фахівців з країн Прибалтики, які б могли допомогти, поділившись саме закордонним досвідом, і створити ефективний сучасний підхід для України.

Попередні події

Всеукраїнський форум “Досвід мужніх України” 2021 року

Україна вже восьмий рік знаходиться в неоголошеній російсько-українській війні, має окуповані території і тисячі загиблих громадян, зокрема свох захисників. І восьмий рік питання національної безпеки і оборони є головним питанням держави.

Читати далі…

Читати далі