Патріотичний Дніпро

12 березня в рамках співучасті ГС ВОВПО з Державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства та туризму учнівської молоді (при МОНУ) в розвитку Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») координатор ГС ВОВПО Юрій Пустовій відвідав місто Дніпро.

12 березня в рамках співучасті ГС ВОВПО з Державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства та туризму учнівської молоді (при МОНУ) в розвитку Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») координатор ГС ВОВПО Юрій Пустовій відвідав місто Дніпро.
Він був запрошений як тренер з військового напрямку на вишкіл виховників гри “Джура”, що проводили для представників професійно-технічних навчальних закладів освіти Січеславської області.
Були проведенні заняття з Впоряду, на яких всім учасникам не тільки розповіли, а і відпрацювали практичні навики з української муштри. Також представник спілки розповів про “Джуру Оборонець”, яка формується на проекті ГС ВОВПО –«Вояцький дух». Після обіду разом з керівником школи Спас «Штурм» було проведено заняття з силового конкурсу “Лава на лаву”. Учасники (вчителі училищ) з задоволенням позмагалися і по вболівали один за одного. Атмосфера спілкування була позитивна і мотивуюча.
В цей же день при сприянні одного із активістів козацького середовища міста Дніпра – Владислава Ладигіна, Юрій Пустовій провів зустріч з офіцерами оперативного командування “Схід”, з якими дуже чітко вдалося обговорити умови співпраці при проведенні 3-го етапу гри “Джура”. Було приємно бачити зацікавленість військових.
Увечері того ж дня при сприянні Юрія Галецького була проведена зустріч з керівництвом обласного управління молоді та спорту, на якій обговорили співпрацю по 3-му етапі гри “Джура” та була запропонована спільна робота по військово-патріотичному вихованню молоді.
В цей же день відбулася зустріч з керівником організації “Патріот Д” (Дмитро Білан), що входить в ГС ВОВПО – якому для організації національно-патріотичного виховання під час літнього таборування були передані історичні книги та патріотичні ігри. А надвечір Юрій Пустовій побував у колег з Дніпровського Пласту на засіданні проводу, де познайомився з чудовим колективом.
Поїздка була насичена, але головне – результативна. Дуже сподобалися люди, сподобалась неперевершена Алея Героїв міста Дніпро, сподобалась атмосфера спілкування.
Дякуємо за запрошення і допомогу в організації зустрічей головному спеціалісту відділу науки, вищої освіти та атестаційної експертизи, управління науки, вищої та професійно-технічної освіти Січеславської області – Марині Баші та її друзям.

ПЕРЕГЛЯД ФОТО

Попередні події

Всеукраїнський форум “Досвід мужніх України” 2021 року

Україна вже восьмий рік знаходиться в неоголошеній російсько-українській війні, має окуповані території і тисячі загиблих громадян, зокрема свох захисників. І восьмий рік питання національної безпеки і оборони є головним питанням держави.

Читати далі…

Читати далі