Представлення спілки в ГШ військово-патріотичної гри “Джура”

ГС «Всеукраїнське об’єднання військово-патріотичних організацій» вже четвертий рік поспіль приймає активну участь в реалізації одного із завдань Стратегії національно-патріотичного виховання молоді України – популяризації та проведенні Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

ГС «Всеукраїнське об’єднання військово-патріотичних організацій» вже четвертий рік поспіль приймає активну участь в реалізації одного із завдань Стратегії національно-патріотичного виховання молоді України – популяризації та проведенні Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Кожний член спілки проводить цю роботу на місцях, а керівництво спілки активно включилося в роботу на всеукраїнському рівні.
Після затвердження Кабінетом міністрів України нового Положення Всеукраїнської військово-патріотичної гри “Джура” (постанова КМУ №845 від 17.10.2018 р.) Міністерством освіти та науки України був створений постійно діючий Головний штаб гри, в склад якого увійшов і координатор ГС ВОВПО Юрій Пустовій. Він презентував спілку як рушій в розвитку військового компоненту в грі із залученням фахових спеціалістів із організацій – членів спілки. Він виніс ряд пропозицій на обговорення стосовно початку розвитку проекту «Джура Оборонець», який є основою для інших спеціалізованих військово-патріотичних проектів «Джура Прикордонник», «Джура Десантник», «Джура Гвардієць», «Джура Розвідник» та інших. Ці та інші питання були розглянуті на засіданнях Головного штабу, який проходив у приміщенні Міністерства освіти і науки України. 20 лютого 2019 року відбулось перше засідання, а 27 березня 2019 відбулось друге засідання створеного постійно діючого Головного Штабу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
Ознайомитися з протоколами засідань можна на сторінці УДЦНПВКТУМ при МОН України.

Попередні події

Всеукраїнський форум “Досвід мужніх України” 2021 року

Україна вже восьмий рік знаходиться в неоголошеній російсько-українській війні, має окуповані території і тисячі загиблих громадян, зокрема свох захисників. І восьмий рік питання національної безпеки і оборони є головним питанням держави.

Читати далі…

Читати далі