Презентація ГС ВОВПО

Представники громадської спілки «Всеукраїнське обєднання військово-патріотичних організацій» (керівництво спілки і вихованці ГО МВПСК «Каскад») прийняли участь в обласних заходах з нагоди відзначення 28-ї річниці Незалежності України відбулися у м. Переяслав-Хмельницький на території Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав».

Представники громадської спілки «Всеукраїнське обєднання військово-патріотичних організацій» (керівництво спілки і вихованці ГО МВПСК «Каскад») прийняли участь в обласних заходах з нагоди відзначення 28-ї річниці Незалежності України відбулися у м. Переяслав-Хмельницький на території Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав». З нагоди відзначення двох найзначущіший для нашої країни державних свят громаду області привітав голова Київської ОДА Михайло Бно-Айріян, обласне духовенство та представники Уряду. Протягом дня учасники та гості свята мали можливість взяти участь в різноманітних майстер-класах та розвагах, відвідати виставку військової техніки та цікаві зони дозвілля. Під час святкування також відбувся Молодіжний велопробіг туристичними маршрутами Переяславщини, концер дитячих фольклорних колективів, театралізоване дійство «Етновир», вокально-хореографічна композиція «Всі ми діти твої, Україно!», парад національно-культурних спільнот та дитячих колективів області, виступи творчих колективів національно-культурних товариств тощо.
Відбулася презентація громадських організацій, які займаються молодіжною політикою і національно-патріотичним вихованням. ГС ВОРВПО продемонструвало свої напрацювання в методичній літературі, в організації і проведенні військово-патріотичних заходів та реалізації спільних проектів з управлінням молодіжної політики та національно-патріотичного виховання КОДА. Голова області оцінив рівень роботи спілки в регіоні і зацікавився практичною демонстрацією швидкого розбирання та складання АКМ Богданом Хмілем – вихованцем МВПСК «Каскад» (ГС ВОВПО).

Попередні події

Всеукраїнський форум “Досвід мужніх України” 2021 року

Україна вже восьмий рік знаходиться в неоголошеній російсько-українській війні, має окуповані території і тисячі загиблих громадян, зокрема свох захисників. І восьмий рік питання національної безпеки і оборони є головним питанням держави.

Читати далі…

Читати далі