Семінар “Моя безпека” готує інструкторів.

З метою розвитку неформальної освіти та знань щодо особистої безпеки людини і дій в екстремальних ситуаціях проводиться інструкторсько-методичного семінару «Моя безпека».

З метою розвитку неформальної освіти та знань щодо особистої безпеки людини і дій в екстремальних ситуаціях проводиться інструкторсько-методичного семінару «Моя безпека». Це проект має на меті підготувати небайдужих громадян, що готові отримати знання і уміння та допомогти іншим навчитися дбати про себе і своє оточення. В програму семінару ввійшло багато тем з суспільної і особистої безпеки людини, що мають на меті сформувати безпекову свідомість людини.
Враховуючи карантин в Україні, теоретичні заняття було вирішено проводити онлайн в режимі реального часу. Так перше онлайн-заняття було проведено 03 травня 2020 року. В ньому взяли участь керівники військово-патріотичних клубів, молодіжних громадських організацій, об’єднань, гуртків що працюють в галузі національно-патріотичного виховання; педагогічні працівники КНЗ КОР «Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів», вчителі. Модераторами заняття були Топчій Наталія, начальник відділу національно-патріотичного виховання КЗ КОР «Київський обласний молодіжний центр», та Пустовій Юрій, керівник координаційної ради Громадської спілки «Всеукраїнське об’єднання військово-патріотичних організацій», керівник «Молодіжний військово-патріотичний спортивний клуб «Каскад».
У форматі прямої відеотрансляції Юрій Пустовій провів вступне заняття та розкрив такі питання:
• Необхідність формування безпекової свідомості людини
• Види безпеки
• Фізична і психоемоційна безпека людини
• Основні аспекти безпеки людини
• Що потрібно робити, щоб убезпечити себе
Наступні онлайн-заняття з теорії відбуваються щотижнево в вівторок і четвер на 14.00. А вже практичні заняття відбудуться після зняття карантинних заходів безпосередньо на декілька денному практичному семінарі.

Організатори заходу:
• Комунальний заклад Київської обласної ради «Київський обласний молодіжний центр»
• Громадська організація «Молодіжний військово-патріотичний спортивний клуб «Каскад»
• Громадська спілка «Всеукраїнське об’єднання військово-патріотичних організацій»
• спільно з «Київським обласним інститутом післядипломної освіти педагогічних кадрів»
За сприяння Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації.

Попередні події

Всеукраїнський форум “Досвід мужніх України” 2021 року

Україна вже восьмий рік знаходиться в неоголошеній російсько-українській війні, має окуповані території і тисячі загиблих громадян, зокрема свох захисників. І восьмий рік питання національної безпеки і оборони є головним питанням держави.

Читати далі…

Читати далі