Семінар-тренінг “Співпраця 2019”

Традиційно відбувся щорічний Всеукраїнський семінар-тренінг «Співпраця», який організував відділ національно-патріотичного виховання Міністертсва молоді та спорту.

Традиційно відбувся щорічний Всеукраїнський семінар-тренінг «Співпраця», який організував відділ національно-патріотичного виховання Міністертсва молоді та спорту.
З 14 по 16 травня в С. Княжичі під Києвом зібралися представники всеукраїнських громадських організацій та представники структурних підрозділів з питань молоді та спорту обласних державних адміністрацій, які відповідальні за розвиток національно-патріотичного виховання у відповідному регіоні, а також долучаються до проведення всеукраїнських та міжнародних національно-патріотичних заходів у співпраці з Мінмолодьспортом.
Представники Міністерства презентували календарний план заходів національно-патріотичного виховання на 2019 рік. Спікери розповідали про механізми налагодження конструктивної взаємодії між суб’єктами національно-патріотичного виховання та обмін досвідом щодо успішних методик залучення молоді до громадянської активності в сфері національно-патріотичного виховання молоді.

В цьому заході прийняли участь і представники ГС «Всеукраїнське об’єднання військово-патріотичних організацій»: координатор Юрій Пустовій і голова секретаріату Наталія Топчій. Юрій Пустовій виступив спікером та презентував ГС ВОВПО, розповів про Стратегію розвитку військово-патріотичного виховання в Україні , про проекти спілки і поділився досвідом в організації військово-патріотичних заходів всеукраїнського рівня.

На семінарі-тренінгу учасники напрацювали для себе певні знання для ефективної реалізації плану заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді на 2019 рік та виконання Стратегії НПВ України.

Попередні події

Всеукраїнський форум “Досвід мужніх України” 2021 року

Україна вже восьмий рік знаходиться в неоголошеній російсько-українській війні, має окуповані території і тисячі загиблих громадян, зокрема свох захисників. І восьмий рік питання національної безпеки і оборони є головним питанням держави.

Читати далі…

Читати далі