Шана загиблим захисникам України

Вже другий рік поспіль 29 серпня 2020 року в Україні проходить День пам’яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Вже другий рік поспіль 29 серпня  в Україні проходить День пам’яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Тисячі небайдужих громадян, і особливо  молодого покоління патріотів вшановують пам’ять тих воїнів, яких дехто із них знав особисто. Особливо про таких героїв знають вихованці військово-патріотичних клубів та організацій. Тому вони обов’язково проводять пам’ятні заходи в цей день – загальнонаціональну хвилину мовчання та автопробіг (інші заходи) вшанування пам’яті загиблих захисників України.
Не залишилися вихованці військово-патріотичних організацій ГС ВОВПО і осторонь під час проведення Всеукраїнського забігу «Шаную воїнів. Біжу за героїв України», який ініціювало Міністерство у справах ветеранів України. В різних куточках України цей захід вирішили підтримати патріотичні діти та молодь, і особисто його провести. Це в більшості військово-патріотичні організації, в яких важливу роль приділяють саме формуванню національної, громадянської і оборонної свідомості. Тому осередки спілки і організували такі заходи в своїх регіонах.
Приклад:
Відео 1
Відео 2

Попередні події

Всеукраїнський форум “Досвід мужніх України” 2021 року

Україна вже восьмий рік знаходиться в неоголошеній російсько-українській війні, має окуповані території і тисячі загиблих громадян, зокрема свох захисників. І восьмий рік питання національної безпеки і оборони є головним питанням держави.

Читати далі…

Читати далі