Школа виховників Джур – 5

З 12 по 14 квітня 2019 у файному місті Тернопіль відбувся п’ятий (5)ТоТ «Школа виховників Джури», учасниками якого були педагогічні працівники

З 12 по 14 квітня 2019 у файному місті Тернопіль відбувся п’ятий (5)ТоТ «Школа виховників Джури», учасниками якого були педагогічні працівники, виховники-практики та представники громадськості. В цьому заході і прийняли участь два представника ГС ВОВПО : Наталія Топчій (голова секретаріату спілки) та Євген Сокур (спеціаліст з ВПВ КЮДМ «Гвардія м. Кременчук).
Усі три дні тренінгу методичний матеріал супроводжувався різноплановими іграми та вправами на знайомства, активізацію уваги, командоутворення, притирання та ламання бар’єру (усім тим, що буде корисним у роботі з Джурами (вихованцями). Розбирали церемоніали, поговорили про осередок гри “Джура” та програму, правила гри і додаткові спеціалізації як додаток до базової програми. Ділилися практичними рекомендаціями щодо ігрової методики. Деякі тренери презентували свій досвід створення куренів та ознайомилися з порядком реєстрації куренів. Пройшла дискусія на тему: “Як досягнути результату в 1000 куренів гри “Джура” за 3-5 років.
В подальшому саме для керівників і інструкторів військово-патріотичних організацій планується проводитися тренінг ШВД в напрямку «Джура Оборонець».

Попередні події

Всеукраїнський форум “Досвід мужніх України” 2021 року

Україна вже восьмий рік знаходиться в неоголошеній російсько-українській війні, має окуповані території і тисячі загиблих громадян, зокрема свох захисників. І восьмий рік питання національної безпеки і оборони є головним питанням держави.

Читати далі…

Читати далі