Школа юних командирів та інструкторів

З 30 липня по 3 серпня на території 43 окремої артилерійської бригади Сухопутних військ Збройних Сил України, що на Київщині відбувся молодіжний захід ¬- «Школа молодших інструкторів і командирів».

З 30 липня по 3 серпня на території 43 окремої артилерійської бригади Сухопутних військ Збройних Сил України, що на Київщині відбувся молодіжний захід ¬- «Школа молодших інструкторів і командирів». Головне спрямування дійства це підвищення рівня готовності молоді до територіальної оборони та служби в лавах Збройних Силах України. Захід був організований громадською спілкою «Всеукраїнське обєдання військово-патріотичних організацій» спільно з Управлінням молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації та Комунальним закладом Київської обласної ради «Київський обласний молодіжний центр» в рамках виконання Програми національно-патріотичного виховання в Київській області на 2017-2010 роки. Його проведення підтримали Командування Сухопутних військ ЗС України та командування 43 окремої артилерійської бригади. Метою патріотичного заходу є розвиток громадянської освіти молоді, підтримка молодіжних громадських організацій та об’єднань молоді, а також активізація молодіжного руху на Київщині. Участь у заході взяли представники молодіжних громадських організацій, клубів військово-патріотичного виховання та зацікавлена молодь, віком від 16 до 35 років що входить до ГС ВОВПО.
На протязі п’яти діб насиченою програмою дня були передбачені навчальні заняття, які спрямовані на освоєння військових спеціальностей, а саме: інженерна підготовка, вогнева підготовка, топографія, рукопашний бій, тактична медицина, тактична підготовка, лідерська школа, військово-тактичні ігри, основи розвідувальної діяльності та інші військові дисципліни. Також патріотично налаштована молодь змогла познайомитися з сьогоденням українського війська та з повсякденною життєдіяльністю артилеристів. За словами учасників заходу, досвід набутий у «Школі молодших інструкторів і командирів» багатьом стане у пригоді, оскільки левова частина з них в майбутньому планують пов’язати своє життя зі службою у силових структурах.

Попередні події

Всеукраїнський форум “Досвід мужніх України” 2021 року

Україна вже восьмий рік знаходиться в неоголошеній російсько-українській війні, має окуповані території і тисячі загиблих громадян, зокрема свох захисників. І восьмий рік питання національної безпеки і оборони є головним питанням держави.

Читати далі…

Читати далі