Табір “Щит і меч” 2020

З 4 по 8 серпня 2020 р. на базі навчально-тренувального центру ГО «Військово-патріотичний клуб «ФОРПОСТ» в с. Пороги був організований військово-спортивний вишкіл «Щит і Меч»

З 4 по 8 серпня 2020 р. на базі навчально-тренувального центру ГО «Військово-патріотичний клуб «ФОРПОСТ» в с. Пороги був організований військово-спортивний вишкіл «Щит і Меч» у наметовому таборі, в рамках якого були проведені змагання з рукопашного бою, присвячені пам’яті одного із засновників ГО «Спортивний клуб «БАРС»» -Леоніда Гусаковського, та змагання з туристичної підготовки «Зростаймо вище перешкод»
В заході взяли участь вихованці ВСК «ГАРТ»- – відділення рукопашного бою ДЮСШ смт. Томашполя та вихованці « ВПК «ФОРПОСТ» – СК «БАРС» м. Ямполя та с. Клембівки.
Враховуючи вимоги карантину з обмеження кількості учасників, діти були розподілені на два загони по 30 вихованців відповідно до вікових груп.
Під час вишколу юнаки та дівчата складали іспити з:

  • подолання тактичної смуги перешкод,
  • вогневої, фізичної,
  • туристичної підготовки.

А також здійснювали 6-ти км марш-кидки до урочища Карпової, де розгортали наметовий табір та брали участь в тактичній грі «Спалах».

 На урочистому відкритті учасників табору привітав сільський голова с. Пороги Вадим Семенюк і на завершені змагань – міський голова м. Ямполя Анатолій Юрченко.

(згідно матеріалів Вінницького представництва ГС ВОВПО)


Попередні події

Всеукраїнський форум “Досвід мужніх України” 2021 року

Україна вже восьмий рік знаходиться в неоголошеній російсько-українській війні, має окуповані території і тисячі загиблих громадян, зокрема свох захисників. І восьмий рік питання національної безпеки і оборони є головним питанням держави.

Читати далі…

Читати далі