VI кубок Боривітра

13 лютого 2021 року ГО “ВПСТО “Боривітер” (ВОВПО Київщини) і Бориспільський професійний ліцей розпочали свої традиційні щорічні змагання для вихованців військово-патріотичних клубів – кубок «Боривітер».

13 лютого 2021 року ГО “ВПСТО “Боривітер” (ВОВПО Київщини) і Бориспільський професійний ліцей розпочали свої традиційні щорічні змагання для вихованців військово-патріотичних клубів – кубок «Боривітер». В шостому кубку прийняли участь вихованці 9-ти команд з Київської та Полтавської областей віком від 14 до 17 років.

Урочисте відкриття заходу розпочалося з підняття прапору України минулорічними переможцями.

 Головний ініціатор змагань Євген Ломако – керівник клубу “Боривітер” впевнений, що важливо не втрачати “форму” і в період міжсезоння обов’язково зустрічатися, змагатися, обмінюватися досвідом.

Протягом 3-х днів учасники змагання пройшли 12 етапів, програма була складна і максимально насичена. Протягом 3-х днів учасники змагання пройшли 12 етапів, програма була складна і максимально насичена. Юнаки та юначки боролися за призові місця у таких напрямах як:

·        стрільба зі стрілецької зброї;

·        розбирання та збирання автомата (АК);

·        наповнення магазину (АК);

·        метання гранати на точність;

·        метання ножів;

·        пожежна підготовка;

·        фізична підготовки (комплексна силова вправа);

·        медична підготовка;

·        метання сокири;                                        

·        стрільба з імітаційного міномета;

·        проходження замінованого приміщення;

·        мінна безпека.

За результатами змагання вихованці клубу «Боривітер» вибороли перше місце. Друге і трете зайняли ВПК «Характерник» (м. Гостомель) і КВС «Spotter» (м. Бориспіль).

 

Відео про захід

Попередні події

Всеукраїнський форум “Досвід мужніх України” 2021 року

Україна вже восьмий рік знаходиться в неоголошеній російсько-українській війні, має окуповані території і тисячі загиблих громадян, зокрема свох захисників. І восьмий рік питання національної безпеки і оборони є головним питанням держави.

Читати далі…

Читати далі