Відбувся III етап Всеукраїнської дитячо-молодіжної військово-патріотичної гри «Сокіл-Джура»

З 1 по 15 липня 2018 року в Київській обл.. під Переслов-Хмельнийький відбувся III етап Всеукраїнської дитячо-молодіжної військово-патріотичної гри «Сокіл-Джура».

З 1 по 15 липня 2018 року в Київській обл.. під Переслов-Хмельнийький відбувся III етап Всеукраїнської дитячо-молодіжної військово-патріотичної гри «Сокіл-Джура».
Головні організатори заходу були: Український державний центр краєзнавства та туризму під патронатом МОН, та підтримки Міністерства молоді та спорту.

У грі прийняли участь 27 команд з різних областей України, 3 команди з яких були з міста Києва.

Організацію військово-прикладного етапу гри (впоряд, лава на лаву, теренова гра) було покладено на членів ГС «Всеукраїнське об’єднання військово-патріотичних організацій» під керівництвом координатора спілки Ю. Пустовія. Найактивніші представники були долучені в якості суддів, а саме: Едуард Яцук, Юрій Хмарук і Володимир Лисаченко.

На даній грі судді кваліфіковано судили такі напрямки, як Впоряд, де команди демонстрували свої навики з української стройової підготовки, Попередньо Ю. Пустовій провів для керівників роїв майстер-клас, так як на жаль не всім роям обласні центри надали необхідні матеріали. Але все-таки етап пройшов на високому рівні, команди показали себе дуже-дуже добре. 

У наступному етапі «Лава на лаву» прийняли нажаль не всі команди, так як більшість учасників в них складали дівчата. Поєдинки відбулися дуже потужними, тому до суддівства були залучені 4 суддів в полі і 3 судді на контрольних лініях. За результатами всі команди показали себе відмінно, навіть ті, в яких не вистачало по одному учаснику. Головне, що травматизму не було взагалі на конкурсі. 
Представники ВОВПО для бажаючих провели майстер-клас по «Тереновій грі», і одразу після цього команди відпрацювали свої дії з використанням лазертаку, який був наданий ВСК «Полігон Альфа».

На вечірньому колі самі учасники гри передали лист-вітання та подяки представникам ГС ВОВПО за чесне і фахове суддівство.

Юрій Пустовій долучався і до інших конкурсів, проводив майстер-клас з самозахисту та допомагав старшині табору в організаційних моментах.

На одному із вечорів представники ГС ВОВПО, як учасники бойових дій на Сході України поділилися своїми думками стосовно необхідності захищати свою Батьківщину, жорстокості війни і спогадами про загиблих друзів.

ГС ВОВПО і надалі готове співпрацювати з головними організаторами гри «Джура» для більш фахової підготовки молоді до захисту і оборони України.

Фотозвіт

Попередні події

Всеукраїнський форум “Досвід мужніх України” 2021 року

Україна вже восьмий рік знаходиться в неоголошеній російсько-українській війні, має окуповані території і тисячі загиблих громадян, зокрема свох захисників. І восьмий рік питання національної безпеки і оборони є головним питанням держави.

Читати далі…

Читати далі