Військово-патріотична Вінничина

На міні-полігоні проводитимуть навчально-польові збори з допризовною молоддю, військово-спортивні збори громадських організацій, змагання зі спортивного туризму.

У селі Пороги Ямпільського району Вінницької області військово-патріотичний клуб «Форпост», що входить до ГС ВОВПО відкрив військово-спортивний комплекс. Він складається з тактичної смуги перешкод, місточків для відпрацювання військових дисциплін, туристичної підготовки та цивільного захисту, повідомляє прес-служба Вінницької облради. За словами директора військово-патріотичного клубу «Форпост» Федора Водянюка, комплекс є багатофункціональним і забезпечить підготовку фахівців різного напряму.
– Комплекс створений для організації та проведення навчально-польових зборів з допризовною молоддю, військово-спортивних зборів громадських організацій, організації та проведення військово-патріотичної гри «Застава», змагань зі спортивного туризму, військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), – повідомив директор. Але одним із потужніх проектів клубу є літній вишкольний табір “Щит і меч”.
За словами керівника клубу Федора Водянюка, тактична смуга перешкод містить елементи єдиної армійської смуги перешкод, туристичної смуги перешкод та перешкоди, які можуть бути в природі або на полі бою, а саме: траншея, рів, лабіринт, паркан, бум, стіна з віконними отворами, коридор під колючим дротом, паралельна драбина, підземний хід, «зруйнований міст», колода, траверс, навісна переправа, паралельна переправа, каміння, металева вежа з сходами на другий поверх та спуском по стіні, а також для стрибків з висоти і відпрацювання парашутно-десантної підготовки, шини, стрілецький тир з пневматичної зброї.
Варто додати, що військово-патріотичний клуб «Форпост» має підрозділи «Юний прикордонник», «Десантник-розвідник», «Юний рятувальник», «Зв’язківець». Клуб співпрацює з Погребищенською православною парашутно-десантною школою імені цесаревича Олексія, Вінницькою обласною федерацією рукопашного бою, Вінницьким відділенням всеукраїнського руху «Школа безпеки», Ямпільським відділенням прикордонної служби, Ямпільським сектором ГУ ДСНС та взаємодіє з Вінницьким обласним, Ямпільським та Томашпільським районними військовими комісаріатами.

Попередні події

Всеукраїнський форум “Досвід мужніх України” 2021 року

Україна вже восьмий рік знаходиться в неоголошеній російсько-українській війні, має окуповані території і тисячі загиблих громадян, зокрема свох захисників. І восьмий рік питання національної безпеки і оборони є головним питанням держави.

Читати далі…

Читати далі