Військово-патріотичні змагання для юнацтва

З 3 по 5 лютого на базі закладу відбувалися змагання серед військово-патріотичних клубів на Кубок «Боривітру».Участь у змаганнях взяло 11 команд з Київської, Житомирської та Полтавської областей.

З 3 по 5 лютого на базі закладу відбувалися змагання серед військово-патріотичних клубів на Кубок «Боривітру».Участь у змаганнях взяло 11 команд з Київської, Житомирської та Полтавської областей. Організатори змагань: Громадська організація «Молодіжне військово-патріотично-спортивно-туристичне об`єднання «Боривітер», Бориспільська РДА та ДПТНЗ «Бориспільський професійний ліцей».
Першими учасників змагань привітали почесні гості: начальник відділу культурно-просвітницьких програм та формування здорового способу життя КЗ КОР (Київський обласний молодіжний центр) Наталія Топчій, начальник відділу молоді і спорту Бориспільської РДА Володимир Дмитренко, директор районної ДЮСШ Геннадій Яцюта, головний суддя змагань, керівник ГО «Боривітер» Євген Ломако та учасники АТО Віталій Нестеренко, Владислав Гудзь, Олексій Цілик.
Як розповів В. Дмитренко, команди змагалися в десяти різних дисциплін: стройова підготовка, розбирання-збирання автомату, наповнення магазину автомата «Калашников», стрільба з пневматичної зброї, метання ножів та гранати, військово-пожежна смуга перешкод, фізична, медична та снайперська підготовки.
За результатами всіх етапів змагань перше місце посіла команда військово-патріотичного клубу ім. Героїв Крут (смт Городок, Житомирська область). На другому місці опинилися юні десантники з «Гвардії» (м. Чутово, Полтавська область). «Бронза» дісталася господарям змагань – військово-патріотичному клубу «Боривітер» (Бориспільський район). До речі, Бориспільщину представляв ще один клуб «Рогозівська ЗОШ», який посів восьме місце. Від організаторів усі учасники отримали кубки, медалі, грамоти та подяки.
За словами переможців змагань, своїм результатом вони задоволені. Наперебій запевняють: насправді такого не очікували, адже змагатися довелося навіть з «десантниками», які тренуються набагато більше. Зізнаються, що найбільшим випробування для них стало метання ножів, оскільки робили це чи не вперше. Хоча для клубу «Героїв Крут» ці змагання були далеко не першими, проте поки що єдині, з яких вони повертаються тріумфаторами.

Попередні події

Всеукраїнський форум “Досвід мужніх України” 2021 року

Україна вже восьмий рік знаходиться в неоголошеній російсько-українській війні, має окуповані території і тисячі загиблих громадян, зокрема свох захисників. І восьмий рік питання національної безпеки і оборони є головним питанням держави.

Читати далі…

Читати далі