Військово-патріотичні змагання в Кременчуку

Громадське об’єднання «ОВЗС «Гвардія» (ГС ВОВПО) м. Кременчука до Дня Збройних сил України провело ряд заходів: військово-патріотичне змагання серед військово-патріотичних клубів і шкіл «Нащадки десанту» та військово-спортивний турнір Полтавської області серед громадських об’єднань ветеранів.

Громадське об’єднання «ОВЗС «Гвардія» (ГС ВОВПО) м. Кременчука до Дня Збройних сил України провело ряд заходів: військово-патріотичне змагання серед військово-патріотичних клубів і шкіл «Нащадки десанту» та військово-спортивний турнір Полтавської області серед громадських об’єднань ветеранів. Участь у змаганнях взяли команди учнів Хорольської гімназії, учасники місцевої гри «Сокіл (Джура)» та вихованці клубів Юних десантників із Хорола та Кременчука. Команди ветеранів: БО БФД «Ветерани війни та волонтери Хорольщини», ГО «ВПВС» «Кіборги» Глобинського РТЦК та СП, команда педагогів ОДЮК м. Кременчука та три команди від ГО ОВЗС «Гвардія» м. Кременчука – інвалідів війни, учасників бойових дій й ветеранів Збройних сил.
Цьогорічні змагання відбувались за новим сценарієм. Учасники змагалися у стрільбі з пневматичної гвинтівки, розбирали та складали автомати, метали макети гранат, підносили боєприпаси до «переднього краю» та ще у безлічі інших активних вправах. Найбільше зацікавлення юнаків викликала гра у лазертаг та тактичні завдання.
Найкращі результати продемонстрували юнацькі команди Хорольської гімназії та Курінь ім.Д.Гуні ГО ОВЗС «Гвардія» (ВОВПО) м. Кременчука. ІІ місце посів гурт з Клубу юних десантників та миротворців «Гвардія» м. Кременчука, на ІІІ місці – команда Клубу юних десантників ОДЮК м. Кременчука.
Серед ветеранів: І-е місце поділили ветерани ГО «ВПВС» «Кіборги» та учасники бойових дій ГО ОВЗС «Гвардія». ІІ-е місце посіли команди ветеранів Збройних сил та інвалідів війни ГО ОВЗС «Гвардія», ІІІ місце за командою педагогів ОДЮК м. Кременчука.

Попередні події

Всеукраїнський форум “Досвід мужніх України” 2021 року

Україна вже восьмий рік знаходиться в неоголошеній російсько-українській війні, має окуповані території і тисячі загиблих громадян, зокрема свох захисників. І восьмий рік питання національної безпеки і оборони є головним питанням держави.

Читати далі…

Читати далі