Військово-патріотичний вишкіл до Дня воєнної розвідки України

До 28 річниці Воєнної розвідки України ВПК “Яструб” міста Миронівка (ВОВПО провели військово-патріотичний вишкіл для команд різних молодіжних громадських об’єднань Київщини.

До 28 річниці Воєнної розвідки України ВПК “Яструб” міста Миронівка (ВОВПО провели військово-патріотичний вишкіл для команд різних молодіжних громадських об’єднань Київщини. Захід пройшов при фінансовій підтримці мера міста Миронівка Савенко Віталія Миколайовича та Спілки воїнів учасників Антитерористичної організації. Головний організатор вишколу став учасник бойових дій Сергій Щербаков, який намагається відродити військово-патріотичне виховання з юнацтвом в своєму регіоні. Вишкіл пройшов дуже насичений і цікавий, так як військові спеціалізації організовували саме ветерани війни і активісти. Молодь ознайомилася з спорядженням бійця в бою, з маскувальними засобами, з військовим рукопашом, тактичною підготовкою, з мат.частиною АК, з фізичною підготовкою, тощо. Вражень було досталь!

Попередні події

Всеукраїнський форум “Досвід мужніх України” 2021 року

Україна вже восьмий рік знаходиться в неоголошеній російсько-українській війні, має окуповані території і тисячі загиблих громадян, зокрема свох захисників. І восьмий рік питання національної безпеки і оборони є головним питанням держави.

Читати далі…

Читати далі