ВОВПО діє

Не зважаючи на карантин, наша спілка діє активно в своїх осередках. Кожний член спілки працює в своїй місцевості і реалізує ідеї ВОВПО.

Не зважаючи на карантин, заборони і певні складності для літніх таборувань наша спілка діє активно в своїх осередках. Кожний член спілки працює в своїй місцевості і реалізує ідеї ВОВПО.
Спитаєте чому?
А тому що цілі у нас однакові, тому і об’єдналися в одну потужну родину військово-патріотичних організацій. Ми всі гартуємо нашу молодь в героїчному дусі, плекаємо в своїх вихованцях національні цінності і самобутність, зрощуємо громадянську свідомість і формуємо готовність до військової служби. Ми практики і тому нам довіряють. Але ми свій практичній досвід втілюємо і в методичних та нормативно-правових документах, щоб збільшити в українському суспільстві важливість нашого напрямку, як головної складової національно-патріотичного виховання.
Підписуйтесь на наші сторінки в соцмережах та різних каналах і будете в курсі військово-патріотичного виховання України.

Facebook (сторінка) – https://www.facebook.com/vovpo.patriot/
Facebook (група) – https://www.facebook.com/groups/1656013098021526/
Telegram (канал) – https://t.me/vovpo_ukr
YouTube (канал) – https://www.youtube.com/channel/UCXM9BSXnUzqlCDWT-8Cv1xg/

Попередні події

Всеукраїнський форум “Досвід мужніх України” 2021 року

Україна вже восьмий рік знаходиться в неоголошеній російсько-українській війні, має окуповані території і тисячі загиблих громадян, зокрема свох захисників. І восьмий рік питання національної безпеки і оборони є головним питанням держави.

Читати далі…

Читати далі