Всеукраїнська конференція «День Гідності. Вшануй»

28 листопада 2018 року у приміщенні Київської міської державної адміністрації Всеукраїнська конференція «День Гідності. Вшануй», присвячена вшануванню пам’яті героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність своєї держави, у роботі якої прийняли участь і представники ГС ВОВПО.

Виховання національних почуттів і патріотизму за допомогою різноманітних заходів, таких як вшанування визначних дат української історії, популяризація національних подій та символів, участь у патріотичних акціях є дієвим засобом впровадження національно-патріотичного виховання в громадське середовище. Свідченням цього є проведена 28 листопада 2018 року у приміщенні Київської міської державної адміністрації Всеукраїнська конференція «День Гідності. Вшануй», присвячена вшануванню пам’яті героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність своєї держави, у роботі якої прийняли участь і представники ГС ВОВПО.
Участь у конференції взяли представники громадськості, міністерств, очільники відомств з патріотичного виховання молоді, керівники навчальних закладів, депутати, ветерани російсько-української війни, науковці, артисти та інші.
З вітальним словом на конференції виступив Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов. Під час доповідей учасники конференції наголосили на винятковій ролі національно-патріотичного виховання для зміцнення обороноздатності країни. У перебігу дискусії прийняли участь начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна, Герой України генерал-майор Ігор Гордійчук, народний депутат України Андрій Тетерук, ветеран російсько-української війни Віталій Кузьменко, представники військових навчальних закладів, розробники соціальних проектів з питань патріотичного виховання.
Головними темами обговорення були питання гідного вшанування пам’яті загиблих борців за незалежність України, сутності військово-патріотичного виховання у демократичній державі. Відбулися дискусії, присвячені вивченню та впровадженню міжнародного, всеукраїнського та регіонального досвіду вшанування пам’яті українських героїв, розвиток патріотичного кінематографа, української патріотичної пісні. Цікаві були напрацювання насамперед різних громадських організацій щодо використання інноваційних підходів (інтерактивні ігри, настільні стратегічки, відеоролики тощо) з тематики героїчних сторінок української історії.

Попередні події

Всеукраїнський форум “Досвід мужніх України” 2021 року

Україна вже восьмий рік знаходиться в неоголошеній російсько-українській війні, має окуповані території і тисячі загиблих громадян, зокрема свох захисників. І восьмий рік питання національної безпеки і оборони є головним питанням держави.

Читати далі…

Читати далі