Всеукраїнський форум “Досвід мужніх України” 2018

25 листопада в м. Бориспіль відбувся Всеукраїнський форум з питань військово-патріотичного виховання «Досвід мужніх України». В ньому прийняли участь військово-патріотичні клуби та організації, які входять в громадську спілку «Всеукраїнське об’єднання військово-патріотичних організацій». На форумі представники військово-патріотичних організацій розповіли про свою роботу протягом 2018 року, обласні осередки спілки прозвітували про поведені заходи, а керівництво спілки проінформувало про стан військово-патріотичного руху в Україні станом на 2018 рік й про налагоджену співпрацю з деякими центральними органами влади.

25 листопада в м. Бориспіль відбувся Всеукраїнський форум з питань військово-патріотичного виховання «Досвід мужніх України». В ньому прийняли участь військово-патріотичні клуби та організації, які входять в громадську спілку «Всеукраїнське об’єднання військово-патріотичних організацій». На форумі представники військово-патріотичних організацій розповіли про свою роботу протягом 2018 року, обласні осередки спілки прозвітували про поведені заходи, а керівництво спілки проінформувало про стан військово-патріотичного руху в Україні станом на 2018 рік й про налагоджену співпрацю з деякими центральними органами влади. За результатами звітів організацій, які лише минулого року ввійшли в спілку, було прийнято рішення про їх затвердження як дійсних членів спілки, і кожному вручений підтверджуючий сертифікат.
В ході спілкування учасники обговорили питання щодо співпраці з міністерствами, проаналізували можливість результатів такої співпраці і визначили стратегію подальшої діяльності строком на три роки. Також були розглянуті питання розробки положення по умовах прийняття нових організацій до спілки, положення по одностроях і церемоніалах. Учасникам були надані ряд пропозицій щодо організації літніх таборувань, проведення заходів ознайомлення із НАТО.
Наприкінці форуму учасники затвердили попередній план заходів ГС ВОВПО на 2019 рік, стратегії спілки та перспективи розвитку військово-патріотичного руху. Було прийняте рішення щодо обов’язкової організації чотиристоронньої зустрічі (міністерств оборони, освіти та науки, молоді та спорту і громадськості) з питань розвитку військово-патріотичного виховання в Україні; також всіляко сприяти Міністерству освіти та науки України у впровадженні міжшкільних ресурсних центрів з військово-патріотичного виховання, а при Міністерстві оборони ініціювати створення структури державної мережі військово-патріотичних клубів при підрозділах територіальної оборони.
Форум був дуже насиченим і результативним за своєю роботою і прийнятим рішенням. Керівництво ГС ВОВПО вручило учасникам надані Київським обласним управлінням МП і НПВ книжечки «Свідомі» і вручила подяки за проведену військово-патріотичну роботу і громадську позицію щодо національної безпеки України.

Попередні події

Всеукраїнський форум “Досвід мужніх України” 2021 року

Україна вже восьмий рік знаходиться в неоголошеній російсько-українській війні, має окуповані території і тисячі загиблих громадян, зокрема свох захисників. І восьмий рік питання національної безпеки і оборони є головним питанням держави.

Читати далі…

Читати далі