Всеукраїнський форум “Досвід мужніх України”

15-16 листопада 2019 року в місті Києві відбудеться Всеукраїнський форум з військово-патріотичного виховання «Досвід мужніх України». Протягом двох днів 50 учасників з різних куточків України спільно з представниками державної влади обговорюватимуть розвиток військово-патріотичного виховання (ВПВ) дітей та молоді нашої держави та формування оборонної свідомості в українському суспільстві.

Минуло п’ять років з початку військової агресії Росії. 2014 рік став точкою відліку і першим етапом спільного усвідомлення, що Україна – це країна незалежного і мужнього народу, а не просто територія для імперських посягань.

Це був час коли ми згадали власну військову культуру, вивчили слова повстанських пісень, почали практикувати військове мистецтво, більше спілкуватися українською мовою, читати військову історію України, реформувати армію та волонтерити на фронт. Кожен робив свій внесок: від уроку мужності до тематичного вишколу, від теренових ігор до всеукраїнських змагань і таборів для дітей та молоді України.

Настав час провести аналіз змін, які сталися за ці п’ять років. Форум «Досвід мужніх України» стане простором аналізу п’ятирічної діяльності, започаткованих тенденцій та невирішених проблем, що вплинули на формування ВПВ в Україні .

15-16 листопада 2019 року в місті Києві відбудеться Всеукраїнський форум з військово-патріотичного виховання «Досвід мужніх України». Протягом двох днів 50 учасників з різних куточків України спільно з представниками державної влади обговорюватимуть розвиток військово-патріотичного виховання (ВПВ) дітей та молоді нашої держави та формування оборонної свідомості в українському суспільстві

Під час роботи форуму на учасників чекатиме участь в Конференції з військово-патріотичного виховання (що організовує Управління цивільно-військового співробітництва ГШ ЗСУ), презентації діяльності українських практик, панельні дискусії, виступи експертів та складання спільного плану дій на наступні три роки. В Конференції приймуть участь керівники і представники ГШ ЗСУ, МО, МОН, МКМС, МСВ, МВС, НГ, ДПС, ОДА та ОП. Програма Конференції і форуму буде розіслана безпосередньо учасникам форуму.

Відео: https://www.facebook.com/vovpo.patriot/videos/788694934918085/

Питання по телефону: +38097 480 7095

На час роботи форуму учасники забезпечуються проживанням, харчуванням, роздатковими матеріалами та повернення витрат за проїзд в межах наданого бюджету.

Організатори:
ГО МВВПСК «Каскад»
Громадська спілка «Всеукраїнське об’єднання військово-патріотичних організацій»

Фінансова підтримка:
Міністерство молоді та спорту України

Партнери та ті, хто нас підтримує:
Управління цивільно-військового співробітництва ГШ ЗСУ
КОМЦ КОДА
УДЦНПВКТУМ МОН

Попередні події

Всеукраїнський форум “Досвід мужніх України” 2021 року

Україна вже восьмий рік знаходиться в неоголошеній російсько-українській війні, має окуповані території і тисячі загиблих громадян, зокрема свох захисників. І восьмий рік питання національної безпеки і оборони є головним питанням держави.

Читати далі…

Читати далі