Всеукраїнський семінар – «Кузня захисників України»

22-24 квітня в м.Біла Церква відбувся всеукраїнський семінар, спрямований на збільшення чисельності молоді, залученої до здійснення заходів за участю військово-патріотичних клубів, – «Кузня захисників України». Цей захід пройшов в рамках плану заходів національно-патріотичного виховання молоді на 2016 рік згідно з розпорядженням КМУ від 25.12.2015 (№1400-р).

22-24 квітня в м.Біла Церква відбувся всеукраїнський семінар, спрямований на збільшення чисельності молоді, залученої до здійснення заходів за участю військово-патріотичних клубів, – «Кузня захисників України». Цей захід пройшов в рамках плану заходів національно-патріотичного виховання молоді на 2016 рік згідно з розпорядженням КМУ від 25.12.2015 (№1400-р). Головними організаторами семінару стали «Всеукраїнське об’єднання військово-патріотичних організацій» (ВОВПО) при сприянні Міністерства молоді та спорту України та управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації. Ініціаторами і головними організаторами виступили: координатор ВОВПО – Юрій Пустовій і голова секрітаріату ВОВПО – Наталія Топчій.
Мета семінару – розвиток військово-патріотичного виховання дітей та молоді в регіонах Україні через підготовку та перепідготовку інструкторського складу військово-патріотичних організацій, збільшення числа військово-патріотичних осередків і залучення до роботи з молоддю учасників АТО.
Захід розпочався ранком 22 квітня в приміщенні Міністерства молоді та спорту України (м. Київ), де відбулося офіційне відкриття цього семінару. Участь в заході прийняли 100 учасників із 22 регіонів України, які є керівниками (представниками) військово-патріотичних клубів, об’єднань учасників АТО та молодіжних організацій. Привітав учасників семінару координатор «Всеукраїнського об’єднання військово-патріотичних організацій» – Юрій Пустовій, заступник Міністра молоді та спорту – Олександр Ярема, начальник відділу з національно-патріотичного виховання –Микола Ляхович, заступник начальника управління молоді та спорту КОДА –Вікторія Тромса.
Далі семінар проходив на базі комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академії неперервної освіти» (м. Біла Церква), що надав як якісне харчування та проживання, так і обладнані навчальні приміщення.
Протягом трьох днів активісти військово-патріотичного виховання, як чоловіки, так і жінки, на рівних приймали участь в теоретичних і практичних заняттях. В програмі семінару були такі теми: методи національно-патріотичного виховання України, кроки створення ВП осередку, організація ВП заходів, український впоряд і церемоніали, вікова психологія, школа виживання як основа загартування молоді, домедична підготовка за стандартами НАТО, фізичне загартування через військовий рукопашний бій, психологічний тренінг з лідерства та новітні аспекти військової підготовки за стандартами НАТО. Також для учасників були організовані тактичні навчання з використанням пейнтбольного обладнання.

До викладацького складу семінару ввійшли на волонтерських засадах різноманітні спеціалісти як в військовій сфері, так і в педагогічній та медичній. Це представники організацій ВОВПО, НСОУ «Пласт», волонтерських організацій реабілітації учасників бойових дій та «Захист патріотів».
Під час семінару представники різних організацій зі всієї України познайомились один з одним, провели презентації своїх організацій, обговорили подальший напрямок розвитку ВПВ.
На завершення семінару учасники, вишикувавшись в військові строї, вирушили до центральної площі міста. При підтримці місцевого керівництва міста представники військово-патріотичного руху зі всієї України провели заходи вшанування пам’яті загиблих воїнів АТО. Після організатори всеукраїнського заходу провели вручення сертифікатів учасникам за успішне проходження семінару. Також для подальшої плідної роботи кожному учаснику були надані від ВОВПО навчальні посібники з організації створення ВП осередку, співаники юного захисника України, навчальні плакати з домедичної допомоги, бронетехніки ЗСУ та індивідуальної підготовки бійця.
Всеукраїнське об’єднання військово-патріотичних організацій висловлює щиру подяку за допомогу та сприяння в проведенні семінару «Кузня захисників України» Міністерству молоді та спорту України, Управлінню молоді та спорту Київської обласної держадміністрації та іншим небайдужим організаціям державного і громадського формату.

Попередні події

Всеукраїнський форум “Досвід мужніх України” 2021 року

Україна вже восьмий рік знаходиться в неоголошеній російсько-українській війні, має окуповані території і тисячі загиблих громадян, зокрема свох захисників. І восьмий рік питання національної безпеки і оборони є головним питанням держави.

Читати далі…

Читати далі