Вишкіл каскадівців по виживанню

З 22 по 23 серпня в лісовому масиві біля Потіївки на березі річки Унава для вихованців громадської організації “Молодіжний військово-патріотичний спортивний клуб «Каскад» (ВОВПО) був проведений вишкіл «Виживання – таборування».

З 22 по 23 серпня в лісовому масиві біля Потіївки на березі річки Унава для вихованців громадської організації “Молодіжний військово-патріотичний спортивний клуб «Каскад» (ВОВПО) був проведений вишкіл «Виживання – таборування». Цей захід був проведений для того, щоб дати можливість дітям відчути цікавість перебування в імпровізованому таборі, адже карантин не дав можливості вихованцям клубу як зазвичай взяти участь в багатьох військово-патріотичних таборах. Юрій Пустовій організував для дітей практичне заняття в лісі, де вихованці молодшої і юнацької групи повторили не тільки свої навички з розвідки, але і навчилися облаштовувати табір, робити односкатне сховище («шелест»), готувати їжу на вогнищі, організовувати нічне вартування. Діти робили все самостійно, хоч їм і підказував керівник вишколу та троє батьків (Олександра Босюка, Володимира Хміля і Руслана Незамая). Традиційно ввечері відбулася пісенна ватра, під час якої співали патріотичні пісні і спілкувалися на цікаві теми. А вранці звичайно відбулася ранкова руханка з рукопашного бою. Юним вихованцям клубу було вперше складно швидко будувати «шелест», але вони впоралися. Перевірку на водостійкість провів керівник вишколу, виливши пляшку води під час ранкового підйому, що потішило дітей. Та жартів вистачало під час вишколу. Трохи втомлені, але з новими практичними навичками і цікавими враженнями, каскадівці залишили свій упорядкований імпровізований табір з надією до нього повернутися через декілька тижнів.

(за матеріалами сайту МПВСК “Каскад”)Попередні події

Всеукраїнський форум “Досвід мужніх України” 2021 року

Україна вже восьмий рік знаходиться в неоголошеній російсько-українській війні, має окуповані території і тисячі загиблих громадян, зокрема свох захисників. І восьмий рік питання національної безпеки і оборони є головним питанням держави.

Читати далі…

Читати далі